- دسته‌بندی نشده

۲ لباس جدید به بازی Spider-Man اضافه می‌شوند

۲ لباس جدید به بازی Spider-Man  اضافه می‌شوند

بازی Spider-Man دوباره میزبان لباس‌های جدید و رایگان است که توسط یک به‌روزرسانی به بازی اضافه خواهند شد.

زمانی که صحبت از پشتیبانی از یک بازی آفلاین و داستانی به میان می‌آید، قطعا بازی Spider-Man می‌تواند قد علم کرده و خود را جزو برترین‌ها معرفی کند. تیم سازنده‌ی این بازی به مناسبت‌های مختلف محتویات مختلفی برای این بازی منتشر کردند. برای مثال، به درخواست بسیار زیاد بازی‌بازان بود که لباس سری فیلم‌های مرد عنکبوتی ساخته‌ی سم ریمی (Sam Raimi) به بازی اضافه شد و اتفاقا بسیار نیز مورد استقبال قرار گرفت. امروز نیز به واسطه‌ی فیلم جدید مرد عنکبوتی، ۲ لباس رایگان به بازی اضافه خواهند شد.

یکی از این لباس‌ها با طراحی قرمز و مشکی است و دیگری که به نظر می‌رسد از لباس Spider-Man Noir الهام گرفته باشد، قرار است که به بازی اضافه شوند و نکته‌ی جالب، رایگان بودن آن‌ها است. ارتباط این بازی با دنیای سینمایی مارول اصلا دور از ذهن نبود و کاملا این مورد را انتظار داشتیم. از همان ابتدا نیز مواردی مانند برج اونجرز (Avengers) و مقر سکونت دکتر استرنج (Dr.Strange) همانند دنیای سینمایی مارول طراحی شده بودند.

در قسمت زیر می‌توانید دو تصویر مربوط به این لباس‌ها را تماشا کنید.

این بازی هم‌اکنون به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان تارهای اسپایدی چسبناک‌تر از همیشه | نقد و بررسی بازی Marvel’s Spider-Man را مطالعه کنید. همچنین برای مشاهده‌ی نقد ویدئویی می‌توانید به ویدئو گیمفا: تارهای چسبنده اسپایدی و اینسامنیاک به قلب گیمرها! | بررسی ویدئویی بازی Spider-Man مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *