- دسته‌بندی نشده

یک قهرمان و نقشه‌ی جدید برای بازی For Honor معرفی شدند

یک قهرمان و نقشه‌ی جدید برای بازی For Honor معرفی شدند

زمانی که صحبت از موفقیت یک بازی به واسطه‌ی پشتیبانی خوب تیم و شرکت سازنده به میان می‌آید، از عنوان تیراندازی و تاکتیکی شرکت یوبی‌سافت (UbiSoft) یعنی Rainbow Six Siege نام برده می‌شود. با این حال، اکثر مواقع بسیاری از کاربران دیگر عنوان موفق این شرکت یعنی For Honor را از یاد می‌برند. به لطف پشتبانی مداوم تیم سازنده و انتشار به‌روزرسان‌ها و محتوای جدید، این بازی موفق شده است بیش از ۱۵ میلیون کاربر را به سمت خود جذب کند. تیم سازنده امروز از جدیدترین قهرمان این بازی که ماه آینده‌ی میلادی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد، رونمایی کرده است.

قبیله‌ی Jormungandr گروهی از وایکینگ‌های شجاع و مبارز بودند که Giant Serpent در افسانه‌های نورث را می‌پرستیدند. از این قبیله، یک مبارز مرد با نام Gretar و یک مبارز زن با نام Hulda به جمع قهرمانان بازی For Honor اضافه می‌شوند. در کنار این قهرمان، یک نقشه‌ی جدید به نام Storr Stronghold نیز به بخش Breach اضافه می‌شود. شما می‌توانید ویدئوی معرفی این مبارز جدید را در انتهای خبر مشاهده کنید.

بازی For Honor هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. این قهرمان و نقشه‌ی جدید در قالب سومین فصل از محتوای سال سوم در تاریخ ۱۰ مرداد ماه سال جاری (۱ آگوست سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *