- دسته‌بندی نشده

یوبی‌سافت از همکاری با استیدیا و اپیک‌گیمز خشنود است

یوبی‌سافت از همکاری با استیدیا و اپیک‌گیمز خشنود است

به نظر می‌رسد که شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) از همکاری و روابطش با استیدیا و فروشگاه اپیک گیمز خشنود است.

پلتفرم استیدیا با این که ایده‌های جالب و هیجان‌انگیزی را مطرح می‌کند، ولی مدافعان و طرفداران زیادی را تا کنون به خود جذب نکرده است. شاید این موضوع زمانی که با چند بازی انحصاری قدرتمند از طرف گوگل آشنا شویم، تغییر پیدا کند، ولی در حال حاضر متاسفانه این موضوع برای پلتفرم شرکت گوگل به وجود آمده است.

از طرفی دیگر فروشگاه اپیک‌گیمز نیز پس از رقابتی سخت با فروشگاه استیم، در تلاش است که بتواند خود را در دل بازی‌بازان جای دهد که تا حدودی موفق بوده است. البته نباید از یاد برد که این فروشگاه با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کند و شرایط سختی دارد. ولی در این میان شرکتی وجود دارد که از همکاری با اپیک‌گیمز و استیدیا خشنود است: یوبی‌سافت.

یوبی‌سافت بیان کرده است که فروشگاه یو‌پلی (Uplay) و اپیک‌گیمز هر دو دست در دست هم به خوبی توانسته‌اند پیشرفت کنند و نتایج خوبی بدست آورده‌اند. همچنین این شرکت بیان کرده است که پورت عناوین مختلف برای استیدیا چندان دشوار نبوده و می‌توان به همکاری خودشان با استیدیا نمره‌ی «خوب» را داد.

یوبی‌سافت همیشه در تلاش بوده است که از پلتفرم‌های مختلف پشتیبانی کند و اکنون که مشاهده می‌کنیم در حال همکاری با سرویس‌های تازه و جدید است، اصلا دور از انتظار نیست و کاملا قابل پیش‌بینی بود. با توجه به عظمت و بزرگی یوبی‌سافت، همکاری با دیگر شرکت‌ها می‌تواند برای آنان بسیار سودآور باشد و آینده‌ای درخشان را برای آنان تضمین کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *