- دسته‌بندی نشده

یوبی‌سافت از فاصله داشتن تاریخ انتشار Watch Dogs: Legion با Cyberpunk 2077 خرسند است

یوبی‌سافت از فاصله داشتن تاریخ انتشار Watch Dogs: Legion با Cyberpunk 2077 خرسند است

یوبی‌سافت در کنار صحبت در مورد میزان فروش بازی The Division 2، توضیحاتی را در مورد بازی‌های در حال توسعه‌ی خود ارائه نمود که بازی مورد انتظار Watch Dogs: Legion شامل آن‌ها می‌شود.

رئیس شرکت یوبی‌سافت، ایو گیلموت (Yves Guillemot)، نظر خود را مبنی بر رونمایی بازی Watch Dogs: Legion در E3 2019 چنین بیان نمود:

بازی Watch Dogs: Legion به دلیل گیم‌پلی نوآورانه‌ی خود، همه را تحت تاثیر قرار داد و باری دیگر نگاه‌ها را به سمت این مجموعه معطوف نمود.

وی پیش‌بینی نمود، رقبای قدرتمندی ممکن است در فاصله‌ی ماه‌های ژانویه و مارچ حضور داشته باشند و حتی تعدادی از بازی‌های شرکت یوبی‌سافت نیز در آن برهه منتشر خواهد شد که عناوین Watch Dogs: Legion، Gods and Monsters و Rainbow Six Quarantine شامل آن‌ها هستند.

تنها بازی مورد انتظاری که یوبی‌سافت از فاصله داشتن تاریخ انتشار آن با بازی Watch Dogs Legion خرسند است، عناوینی نیست جز Cyberpunk 2077، ساخته‌ی جدید استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red). فردریک دوگت (Feredrick Duguet)، رئیس امور مالی شرکت یوبی‌سافت، این موضوع را تایید نمود و در این خصوص اظهار داشت:

ما از حضور نداشتن بازی Cyberpunk 2077 در آن برهه، خرسند هستیم.

این موضوع بسیار جالب است زیرا این دو بازی شباهت‌های بسیاری را با یک‌دیگر دارا هستند. علی‌رغم این که بازی Watch Dogs: Legion خود را درگیر سبک‌های نقش‌آفرینی و داستان‌محور نمی‌کند ولی به مانند Cyberpunk 2077، جهان باز بوده و مکانیزم‌های آزادی عمل و زیبایی‌شناختی را در خود جای داده است.

بازی Watch Dogs: Legion قرار است در تاریخ ۳ مارچ ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا عرضه گردد. همچنین شرکت یوبی‌سافت از همکاری با فروشگاه اپیک‌گیمز و سرویس گوگل استیدیا نیز احساس خشنودی می‌نمایند. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با بازی Watch Dogs: Legion را از این نشانی دنبال نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *