- دسته‌بندی نشده

گزارش : پلی‌استیشن پلاس ۳۶٫۲ میلیون کاربر دارد

گزارش : پلی‌استیشن پلاس ۳۶٫۲ میلیون کاربر دارد

پس از انتشار آمار فروش ۱۰۰ میلیون واحدی کنسول پلی‌استیشن ۴، این بار شاهد گزارشی مبنی بر مخاطبان فراوان پلی‌‍استیشن پلاس هستیم. طبق گزارش منتشر شده توسط سونی در سه ماهه‌ی اول امسال، پلی‌استیشن پلاس شاهد یک جهش عظیم بوده است و هم اکنون ۳۶٫۲ میلیون کاربر دارد. اگر بخواهیم مقایسه‌ای بین این بازه‌ی زمانی و مدت زمان مشابه سال قبل داشته باشیم باید بگوییم میزان کاربران پلی‌استیشن پلاس ۴۳ درصد افزایش یافته است.

براساس سایر گزارش‌هایی که سونی منتشر نموده، امسال این کمپانی درآمدش از ۲٫۹۰ میلیارد دلار به ۲٫۳۷ میلیارد دلار کاهش می‌یابد. در ادامه‌ی این گزارش پیش‌بینی شده سونی حدودا ۱۵ میلیون واحد پلی‌استیشن ۴ به جای ۱۶ میلیون واحد سال گذشته به فروش می‌رساند. باتوجه به عرضه‌ی شاهکار جدید آقای کوجیما در ماه نوامبر شاید کمی آمار و ارقام این کمپانی به هم بریزد. به هر حال سونی یکی از بزرگ‌ترین عناوین نسل هشتم را برای کنسول خود دارد که می‌تواند شوک عظیمی در آخرین لحظات برای این کنسول محبوب بوجود آورد.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با تعداد کاربران پلی‌استیشن پلاس و آمارهای منتشر شده چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *