- دسته‌بندی نشده

گزارش: هیچ ماموریتی از بازی Call of Duty: Modern Warfare حذف نشده است

گزارش: هیچ ماموریتی از بازی Call of Duty: Modern Warfare حذف نشده است

به تازگی شایعات و گزارش‌هایی مبنی بر حذف ماموریتی به نام Cold Beginnings و یا Code Zero از بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شده است و امروز، استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) به کلی این موضوع را تکذیب نمود.

در اصل این شایعه از سوی یک کاربر یوتیوب با ارسال ویدئویی در کانال خود ارائه شد که باعث ایجاد جنجالی میان طرفداران بازی Call of Duty: Modern Warfare گردید. ظاهرا در این ماموریت، بازی‌بازان در نقش یک فدایی (Suicide Bomber) قرار می‌گیرند که به سازمانی تروریستی تعلق دارد و برای هدفی مهم، خود را با بمب منفجر می‌نماید. این تروریست که در حال رانندگی است، توسط بازی‌بازان خود را به مهلکه رسانده و به وسیله‌ی بمبی که به خود متصل نموده است، آن مکان را با خاک یکسان می‌نماید.

تیلور کوروساکی (Taylor Korusaki)، کارگردان روایی بازی Call of Duty: Modern Warfare، با ارائه پاسخی به سوال یک طرفدار، این موضوع را به کلی تکذیب نمود. این شخص سوالی را مطرح نمود و اظهار داشت:

من مطلع شده‌ام که ماموریتی در قالب یک میان‌پرده‌ی کوتاه از بازی Call of Duty: Modern Warfare حذف شده است و من حقیقتا راضی به این تغییر نیستم. امیدوارم حذف این ماموریت از داستان واقع‌گرایانه‌ی آن، حقیقت نداشته باشد.

تیلور کوروساکی به این پیام واکنش نشان داد و اظهار داشت:

این موضوع حقیقت ندارد؛ هیچ‌گونه ماموریتی حذف نگردیده است.

چنین موضوعات بحث برانگیزی در رابطه با بازی Call of Duty: Modern Warfare برای نخستین مرتبه نیست که به وقوع می‌پیوندد و ما چندی پیش مطلع شدیم که این بازی از ماموریت بحث برانگیز No Russains الهام گرفته است که در آن ماموریت، بازی‌بازان می‌توانستند به شهروندان عادی شلیک نمایند. کوروساکی اتخاذ رویکردی متفاوت را برای توسعه‌ی این نسخه نیز تایید نمود و به نظر می‌رسد این بازی، سعی در طفره رفتن از این موضوعات را ندارد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare قرار است در تاریخ جمعه، ۳ آبان ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. همچنین قرار است در تاریخ ۱۰ مرداد (۱ آگست) از بخش چندنفره‌ی این بازی به طور کامل رونمایی شود. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این عنوان را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *