- دسته‌بندی نشده

گزارش: تصویر جدیدی از کیف نسخه‌ی کوچک‌تر نینتندو سوییچ منتشر شد

گزارش: تصویر جدیدی از کیف نسخه‌ی کوچک‌تر نینتندو سوییچ منتشر شد

اخیرا شایعات مختلف و متعددی پیرامون توسعه‌ و انتشار نسخه‌های جدیدی از کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده بود. براساس این شایعه‌ها، دو نسخه‌ی جدید از این کنسول هیبریدی به بازار عرضه خواهد شد. نسخه‌ی اول کوچک‌تر و با تمرکز بر قابلیت حمل بالاتر و نسخه‌ی دوم سخت‌افزاری قوی‌تر خواهد داشت. اگرچه تا به امروز شاهد انتشار هیچ تصویر و اطلاعاتی از نسخه‌ی قوی‌تر نبوده‌ایم ولی موضوع درباره‌ی نسخه‌ی کوچک‌تر کمی متفاوت است.

در گذشته اخباری منتشر شده بود که بیان می‌کردند برخی از فروشگاه‌های چینی فروش محصولات جانبی مرتبط با یک نسخه‌ی کوچک‌تر از کنسول نینتندو سوییچ با نام Switch Mini را آغار کرده‌اند. امروز شاهد لو رفتن تصویری از محصولات جانبی این کنسول در آن سوی جهان هستیم. فروشگاه انگلیسی Bigben، امروز تصویری از کیف این کنسول را منتشر کرده است. شما می‌توانید این تصویر را در ادامه مشاهده کنید.

اولین نکته‌ای که در این تصویر مشاهده می‌شود، نام استفاده شده برروی آن است. برروی این جعبه از عبارت Mini Switch. 2 به عنوان نام دستگاه استفاده شده است. با توجه به این که نام نهایی این پروژه هنوز مشخص نیست، احتمالا این عبارت تنها یک کد برای این کنسول است. البته این احتمال نیز وجود دارد که این عبارت به شکلی به نام نهایی این کنسول اشاره داشته باشد.

اگرچه تا تایید نهایی این اخبار از سوی شرکت نینتندو باید به همه‌ی این موارد به چشم یک شایعه نگاه کنید ولی با توجه به واکنش‌های اخیر شرکت نینتندو نسبت به این موضوع، احتمال درست بودن آن‌ها وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *