- دسته‌بندی نشده

گزارش: استودیوی مونترال برادران وارنر در حال توسعه‌ی عنوانی از مجموعه‌ی DC است

گزارش: استودیوی مونترال برادران وارنر در حال توسعه‌ی عنوانی از مجموعه‌ی DC است

سرانجام سکوت شکست و یکی از طراحان فنی استودیوی مونترال برادران وارنر (WB Montreal)، جزییات بسیار ریزی را از بازی در حال توسعه‌ی این استودیو در اختیار طرفداران قرار داد.

علی‌رغم گزارشات و شایعات منتشر شده، استودیوهای راک‌استدی (Rocksteady) و مونترال برادران وارنر که هردوی آن‌ها در توسعه‌ی عناوین مجموعه‌ی Batman: Arkham مشارکت داشته‌اند، مدت مدیدی است که سکوت اختیار کرده‌اند. طرفداران به شدت خواهان مطلع شدن از عناوین آینده‌ی این دو استودیو و علت تاخیر به وجود آمده، هستند. متاسفانه همچنان پاسخی برای این پرسش‌ها ارائه نشده است ولی اوساما دوریس (Osama Dorris)، طراح فنی استودیوی مونترال برادران وارنر، توسعه‌ی عنوانی از مجموعه‌ی DC را تایید نمود.

اوساما دوریس با ارائه‌ی پاسخی به یکی از طرفداران، توسعه‌ی عنوانی از مجموعه‌ی DC را تایید کرد ولی از ارائه‌ی جزییات بیشتری درباره‌ی آن، اجتناب نمود. شخصی در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، پرسشی را مطرح نمود و اظهار داشت:

در حال توسعه‌ی هر پروژه‌ای که هستید، آن را اعلام نموده و سبک، موضوع و منبع الهام آن را مشخص نمایید.

اوساما دوریس در پاسخ توضیح داد:

عنوانی از مجموعه‌ی DC

استودیوی مونترال برادران وارنر از سال ۲۰۱۳ میلادی و عرضه‌ی بازی Batman: Arkham Origins، تاکنون هیچ‌گونه عنوانی را منتشر نساخته است ولی این پاسخ، امید را مجددا در دل طرفداران زنده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *