- دسته‌بندی نشده

چهارمین چالش رایگان بازی Days Gone منتشر شد

چهارمین چالش رایگان بازی Days Gone منتشر شد

هم‌اکنون چالش جدید بازی Days Gone، که چهارمین چالش بازی از دوازده چالش برنامه‌ریزی شده است، در دسترس کاربران قرار گرفت. آیا آماده‌ی غافل‌گیر کردن دشمنان خود هستید؟

با توجه به برنامه‌ریزی استودیوی سونی بند (Sony Bend Studios)، تاکنون چهار چالش برای بازی زیبای Days Gone عرضه گردیده است و هر یک، از ویژگی‌های خاصی بهره می‌برد و باعث می‌شود که آن چالش منحصر به فرد گردد. در چالش اول، دیکن (Deacon St. John) به نبرد لشکری از فریکرها می‌رود. در دومین چالش، بالاخره زمان انتقام از اعضای گروه Marauders فرا می‌رسد و جنگی تا پای مرگ در قبرستان رخ می‌دهد. در سومین چالش، شما باید در شرایط غیر قابل توصیفی، با موتورسیکلت به جمع‌آوری نوارهای پانسمان بپردازید. حال نوبت به چهارمین چالش رسیده است؛ این چالش، Ambush Camp Rush نام دارد و در طی آن، شما باید در زمانی تعیین شده، پایگاه دشمنان را نابود کنید و چند ماموریت فرعی را نیز کامل نمایید.

استودیوی سونی بند در این باب توضیح می‌دهد:

برای موفقیت در این چالش، شما باید به جمع‌آوری مواد اولیه بپردازید و حواستان باشد که دشمنان شما را محاصره نکنند؛ همچنین، چندین تله در نقشه‌ی بازی قرار گرفته است و اگر بی‌دقتی کنید، بلافاصله کشته خواهید شد.

هنوز هشت چالش دیگر از این عنوان هیجان‌انگیز باقی مانده است که در هفته‌های آینده منتشر می‌شوند. بازی Days Gone در حال حاضر، برروی کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی مربوط به این بازی را از وب‌سایت خبری گیمفا مطالعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *