- دسته‌بندی نشده

بهینه‌ساز Hotfix بازی Fallout 76 در دسترس قرار گرفت

بهینه‌ساز Hotfix بازی Fallout 76 در دسترس قرار گرفت

بعد از انتشار بهینه‌ساز شماره‌ی ۱۱ بازی Fallout 76، مشکلات و باگ‌های زیادی به این بازی اضافه شد. حال، شرکت بتسدا (Bethesda) پس از تلاش بسیار در جهت رفع سریع‌تر مشکلات پیش آمده، بهینه‌ساز Hotfix را عرضه کرد.

بازی Fallout 76 از ابتدای انتشار، با مشکلات فنی و باگ‌های زیادی مواجه گشت و با نقدهای بسیار بدی از سمت بازی‌بازان و منتقدان رو به رو شد. ولی سازندگان دست از تلاش برنداشتند و با انتشار به‌روزرسانی‌ها و پچ‌های مختلف، مشکلات زیادی را برطرف کردند و توانستند تا کمی از خشم طرفداران بکاهند. با این حال، بعضی از به‌روزرسانی‌ها عامل به‌وجود آمدن مشکلات بسیاری گردید و بتسدا مجبور شد تا در جهت رفع باگ‌های جدید، بهینه‌سازهای متعددی را عرضه کند و در نهایت کاربران چاره‌ای جز دانلود این به‌روزرسانی‌های حجیم را نداشتند. بعد از باگ‌ها و مشکلاتی که حالت Nuclear Winter برای بازی ایجاد کرد، قرار بود تا بهینه‌ساز شماره‌ی ۱۱ این مشکلات را حل کرده و تغییراتی را در بخش Power Armor ایجاد کند، ولی متاسفانه این بهینه‌ساز به جای حل مشکلات، خود باگ‌های زیادی را نیز به بازی اضافه کرد. باگ‌های جدید شامل غیب شدن Power Armor، کاهش فریم و خارج شدن ناگهانی از بازی است. شرکت بتسدا سریعا به این موضوع واکنش نشان داد و در صفحه‌ی توییتر خود اعلام کرد:

ما از مشکلات به‌وجود آمده توسط بهینه‌ساز شماره‌ی ۱۱ آگاهیم و بدون وقفه در تلاش هستیم تا در بهینه‌ساز بعدی این مشکلات را رفع کنیم. برنامه بر این بود که بهینه‌ساز Hotfix، زودتر منتشر شود ولی ما به تیم سازنده زمان بیش‌تری دادیم تا مشکلات قبلی تکرار نشود.

با توجه به اینکه به‌روزرسانی Wastelanders قرار است که امسال عرضه شود و محتویات جدیدی را به بازی اضافه کند، بازی‌بازان از بتسدا می‌خواهند که قبل از انتشار به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای مختلف، آن‌ها را در سطح جهانی آزمایش کند، تا از مشکلات این چنینی جلوگیری شود.

بازی Fallout 76 در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی مربوط به این بازی را از وب‌سایت خبری گیمفا مطالعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *