- دسته‌بندی نشده

ویدئو و تصاویر جدید بازی Borderlands 3 سیاره‌ی پرومتیا را به نمایش می‌گذارد.

ویدئو و تصاویر جدید بازی Borderlands 3 سیاره‌ی پرومتیا را به نمایش می‌گذارد.

بازی‌بازانی که تاکنون داستان‌های مجموعه‌ی Borderlands را دنبال نموده‌اند، حتما از سیاره‌ی محبوب پرومتیا (Promethea) مطلع هستند. این سیاره مکانی است که برای نخستین مرتبه شرکت اتلس (Atlas) فناوری بیگانگان را کشف نمود و از آن‌ها به عنوان ساخت سلاح و سفینه‌های فضایی استفاده نمود.

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی‌بازان قرار است در نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Borderlands به سیارات مختلفی سفر نمایند که سیاره‌ی پرومتیا نیز شامل آن‌ها می‌شود. در ویدئوی جدید منتشر شده از بازی Borderlands 3، استودیوی گیرباکس سافتور (Gearbox Software) سیاره‌ی پرومتیا که از فلز و شیشه پر شده است را به نمایش گذاشت. همچنین در پی این ویدئو، تصاویری نیز از این سیاره منتشر شد تا بازی‌بازان را بیشتر با این سیاره‌ی خطرناک آشنا نماید. شرکت مالیوان (Maliwan) تصمیم دارد با شرکت اتلس مبارزه نماید و ریس استرانگفورک (Rhys Strongfork)، رئیس شرکت اتلس، نیاز به یاری دارد. همچنین فرزندان والت (The Childern of the Vault) نیز به این مبارزه خواهند پیوست؛ در نتیجه طرفداران بایستی از مجهز بودن خود پیش از ورود به این سیاره، اطمینان حاصل نمایند.

شما می‌توانید تصاویر و ویدئو منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده و یا دریافت نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

بازی Borderlands 3 قرار است در تاریخ جمعه،۲۲ شهریورماه ۱۳۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر گردد. در حال حاضر هیچ خبری از انتشار عنوان مذکور برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر نشده است ولی مطمئنا بسیاری از دارندگان این کنسول مشتاق‌اند تا این بازی را برروی آن نیز تجربه نمایند. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با بازی Borderlands 3 را ازاین نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *