- دسته‌بندی نشده

ویدئوی کوتاهی از بخش شخصی سازی سلاح Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

ویدئوی کوتاهی از بخش شخصی سازی سلاح Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

همان‌طور که می‌دانید، هفته‌ی آینده قرار است تا رسماً از بخش چندنفره‌ی بازی مورد انتظار Call of Duty: Modern Warfare رونمایی شود. حال اکتیویژن (Activision) به تازگی ویدئوی جدیدی را از بخش شخصی سازی سلاح‌ منتشر کرده است که قطعاً طرفداران را هیجان زده می‌کند.

این توئیت جدید که توسط حساب رسمی Call of Duty منتشر شده است، قطعات مختلفی که می‌توان به یک سلاح Assault Rifle اضافه کرد را نشان می‌دهد. به طور کلی، هر سلاح از پنج نظر قابل شخصی سازی است. Assault Rifle نُه بخش به شما ارائه می‌دهد تا براساس نیاز خود، قطعات را تغییر داده و برروی آن‌هایی که می‌خواهید تمرکز کنید؛ برای مثال، در بخشی از این ویدئو شاهد یک Assault Rifle با افزونه‌ی شات‌گان و نارنج انداز هستیم.

به احتمال زیاد در این بخش شاهد لوله‌ها، دوربین و دیگر تجهیزات مربوط به هدف گیری و همچنین پایداری سلاح خواهیم بود. حال باید دید که این ویژگی چگونه می‌تواند برروی تعادل بخش چندنفره تاثیر بگذارد؛ چراکه احتمالاً برخی از این سلاح‌های شخصی سازی قدرتمند‌تر از سلاح‌های دیگر خواهند بود.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۳ آبان ماه ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید این ویدئو را در ادامه مشاهده کنید:

دانلود ویدئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *