- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Remothered: Tormented Fathers تاخیر خورد

نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Remothered: Tormented Fathers تاخیر خورد

اگر شما منتظر انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Remothered: Tormented Fathers بودید، باید خدمتتان عرض کنم که این بازی با تاخیر رو به رو شده است و امروز عرضه نمی‌شود.

امروز کاربران زیادی به جستجوی بازی Remothered: Tormented Fathers در فروشگاه eShop پرداختند، ولی هرچه به دنبال این عنوان گشتند، آن را پیدا نکردند. این بازی که در اصل قرار بود امروز عرضه شود، ناگهان با تاخیر مواجه شد. استودیوی Stormind Games در این باب گفت:

ما قصد داریم تا به تیم سازنده زمان بیش‌تری بدهیم تا مشکلات احتمالی عنوان Remothered: Tormented Fathers برطرف گردد و بازی از کیفیت بالاتری برخوردار باشد. یکی از اهداف ما این است که بازی‌باز را با دنیایی که ساخته‌ایم درگیر کنیم و باعث شویم تا کاربران با اشتیاق و ترس، عنوان Remothered: Tormented Fathers را تجربه کنند و به همین جهت به زمان بیش‌تری نیاز داریم. ما می‌خواهیم که نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی، انتظارات طرفداران را برآورده کند و همچنین از استانداردهای لازم برخوردار باشد.

داستان بازی پر از اسرار مختلف است که شما را تشویق به یافتن حقیقت می‌کند، ولی یافتن حقیقت همیشه به نفع شما نیست.

نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Remothered: Tormented Fathers با تاخیر در تاریخ جمعه ۸ شهریور ماه سال ۱۳۹۸ (۳۰ آگوست ۲۰۱۹) عرضه می‌شود. این بازی هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد این بازی، به پست تماشا کنید: عنوان Remothered: Tormented Fathers معرفی شد، مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *