- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی غربی بازی Yo-kai Watch 4 به‌زودی عرضه خواهد شد

نسخه‌ی غربی بازی Yo-kai Watch 4 به‌زودی عرضه خواهد شد

تنها چند روز از انتشار بازی Yo-kai Watch 4 در کشور ژاپن می‌گذرد. حال استودیوی سازنده اعلام کرده است که این بازی در آینده‌ای نزدیک برای منطقه‌ی غرب نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این زمینه، در ادامه با ما همراه باشید.

سری بازی Yo-kai Watch از زمان قدیم تاکنون عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرده است. این سری بازی در کشور ژاپن طرفداران بسیاری دارد و افراد بسیاری برای تجربه‌ی جدیدترین نسخه‌ی آن مشتاق بودند. این نسخه حدود یک ماه قبل به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در این کشور منتشر شد و مورد استقبال آن‌ها نیز قرار گرفت. در این بازی شما باید با قهرمان خود قدرت‌های مختلف را کسب کرده و به نبرد با دیگران بروید. گفتنی است که استودیوی لول-۵ (Level-5) وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده دارد.

در گذشته زمزمه‌هایی مبنی بر عرضه‌ی نسخه‌ی غربی Yo-kai Watch 4 نیز شنیده شده بود. حال لول ۵ در خبر خوبی اعلام کرد که این نسخه در آینده‌ برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. متاسفانه هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن مشخص نیست اما این اتفاق به‌زودی رخ خواهد داد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص، آن‌ را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *