- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Red Dead Redemption 2 در کدهای برنامه‌ی Social Club مشاهده شده است

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Red Dead Redemption 2 در کدهای برنامه‌ی Social Club مشاهده شده است

همان طور که می‌دانید، بازی Red Dead Redemption 2 به طور رسمی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی تایید نشده است. با این حال، در چند ماه گذشته‌ شایعات بسیاری مبنی بر دست ساخت قرار داشتن نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی منتشر گردیده است. حال به تازگی، مدرک جدیدی این موضوع را اثبات می‌کند.

کاربری در توییتر به نام JakoMako51 متوجه شده که در کدهای برنامه‌ی Social Club شرکت راکستار (Rockstar) به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 اشاره شده است. در حالی که شاید این چیز بزرگی به نظر نرسد، اما این برای اولین بار بوده است که راکستار به طور رسمی به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی اشاره کرده است.

با توجه به شواهد بسیار زیاد درباره‌ی این موضوع، ممکن است به زودی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Red Dead Redemption 2 معرفی شود. با توجه به این که بازی Grand Theft Auto V یک سال پس از عرضه برای کنسول های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شد، می‌توان انتظار داشت که Red Dead Redemption 2 در اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی برای رایانه‌های شخصی منتشر شود.

Red Dead Redemption 2 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از طریق این لینک مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *