- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی بتای بازی Black Desert معرفی شد

نسخه‌ی بتای بازی Black Desert معرفی شد

امرو به تازگی شرکت بازی‌سازی پیرل ابیس (Pearl Abyss) از نسخه‌ی بتا یا همان نسخه‌ی آزمایشی بازی منحصر به فرد و مورد انتظار Black Desert رونمایی کرد و تاریخ آغاز دسترسی به آن را به گوش هواداران و علاقه‌مندان رساند.

چند وقت پیش استودیوی سازنده تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ Black Desert را مشخص کرد، حال به تازگی از نسخه‌ی بتای این عنوان اطلاعات و جزئیاتی را ارائه کرده و به نوعی آن را معرفی کرده است. Black Desert به دلیل مبارزات و درگیری‌های خاص و منحصر به فرد خود به همراه جلوه‌های ویژه‌ی خیره کنند تا به الان محبوبیت زیادی در میان بازی‌بازان و کاربران پیدا کرده است. مکان‌ها و موقعیت‌های مختلف و متنوعی در دسترس بازی‌بازان قرار دارند تا جست و جو و امکان کاوش را برای علاقه‌مندان ایجاد کنند. همه‌ی این عوامل باعث شده‌اند تا بسیاری از بازی‌بازان و کاربران بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی رسمی این بازی برای یکی دیگر از پلتفرم‌های موجود یعنی پلی‌استیشن ۴ باشند.

در همین راستا، استودیوی سازنده برای پاسخ دادن به این عطش بازی‌بازان، به تازگی نسخه‌ی بتای بازی Black Desert را معرفی کرده و تاریخ آغاز و پایان آن را به سمع کاربران رسانده است. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این نسخه‌ی آزمایشی از تاریخ جمعه ۱۸ مرداد ماه سال ۱۳۹۸ مصادف با ۸ آگوست ۲۰۱۹ میلادی تا سه‌شنبه ۲۲ مرداد ماه سال جاری مصادف با ۱۳ آگوست ۲۰۱۹ در دسترس خواهد بود و بازی‌بازان و علاقه‌مندان می‌توانند به صورت رایگان به تجربه‌ی بعضی از قسمت‌های بازی بپردازند و با محیط و فضای بی‌نظیر آن آشنا شوند.

علاوه بر این موضوع، استودیوی سازنده امروز چند آیتم جدید رابرای نسخه‌ی اکس‌باکس وان بازی Black Desert منتشر کرده که جذابیت بازی را برای هواداران و دارندگان این پلتفرم بیشتر کرده است. این محتویات شامل ترفندها و قابلیت‌های Ninja Awakening، سه باس جهانی و Capotia Accessories می‌شوند.

شایان ذکر است که بازی Black Desert مدتی است که برروی پلتفرم اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Black Desert در تاریخ پنجشنبه ۳۱ مرداد ماه سال ۱۳۹۸ مصادف با ۲۲ آگوست ۲۰۱۹ میلادی منتشر خواهد شد. همچنین امکان پیش خرید این بازی برای علاقه‌مندان وجود دارد و افرادی که بازی Black Desert را پیش خرید کنند، این امکان برای آن‌ها وجود خواهد داشت تا ۴۸ ساعت قبل از عرضه‌ی رسمی بازی، به تجربه‌ی این عنوان نقش آفرینی بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *