- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Harvest Moon Friends of Mineral Town به‌زودی عرضه خواهد شد

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Harvest Moon Friends of Mineral Town به‌زودی عرضه خواهد شد

به نظر می‌رسد که سازندگان بازی Harvest Moon Friends of Mineral Town قصد دارند تا در آینده‌ای نزدیک نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این عنوان را برروی کنسول نینتندو سوییچ در کشور ژاپن عرضه کنند. همچنین تاریخ دقیق انتشار این نسخه نیز مشخص شده است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این خصوص باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری بازی Harvest Moon آشنایی دارند چرا که نسخه‌های مختلف آن در گذر زمان، عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرده است. Harvest Moon Friends of Mineral Town نیز نام یکی از همین نسخه‌ها است که در سال ۲۰۱۳ عرضه و از آن استقبال خوبی شد. در این بازی جذاب شما باید کارهایی از قبیل کشاورزی، کشف رازهای مختلف و مبارزه با دشمنان را انجام دهید. اگر از دوست‌داران عناوین به این سبک هستید، سری بازی Harvest Moon را هرگز از دست ندهید.

طبق اعلام استودیوی مارولس (Marvelous)، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این عنوان در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ (۱۷ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای نینتندو سوییچ در کشور ژاپن منتشر خواهد شد. گفتنی است که این نسخه در ژاپن با نام Bokujou Monogatari Saikai no Mineral Town منتشر می‌شود. ظاهرا تغییرات بسیاری در بخش داستانی این نسخه شکل خواهد گرفت تا بازی‌بازان با حال و هوای جدیدی آن را تجربه کنند. انتشار نسخه‌ی غربی این بازی هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *