- دسته‌بندی نشده

موفقیت Dying Light موجب جاه‌طلبانه‌تر شدن اهداف سازندگان برای نسخه‌ی دوم شده است

موفقیت Dying Light موجب جاه‌طلبانه‌تر شدن اهداف سازندگان برای نسخه‌ی دوم شده است

همان‌طور که می‌دانید نسخه‌ی دوم بازی Dying Light 2 قرار است در سال آینده‌ی میلادی منتشر شود. استودیوی تکلند (Techland) تاکنون اطلاعات و جزئیات مختلفی از این بازی را منتشر کرده است. اما با این حال، تاکنون نمایشی از گیم‌پلی این عنوان ارائه نشده است. به گفته‌ی سازندگان، موفقیت نسخه‌ی اول بازی موجب شد تا آن‌ها برای ساخت دنباله‌ی آن جاه‌طلبانه‌تر کار کنند.

بر اساس یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ که توسط سایت OnlySP قرار داده شده است، نسخه‌ی اول بازی Dying Light در زمانی منتشر شد که تکلند به نتیجه‌ی آن خیلی خوشبین نبود. با وجود موفقیتی که آن‌ها در بازی Dead Island بدست آوردند، مطمئن نبودند که ادامه‌ی معنوی آن که شباهت زیادی به Dead Island داشت، موفق ظاهر شود. اما از آنجایی که عرضه‌ی Dying Light با موفقیت‌های مالی و منتقدانه همراه شد، تیم سازنده تصمیم به ادامه‌ی ساخت بازی و پیاده کردن ایده‌های بزرگ در آن گرفت.

توضیحات تیم سازنده:

پیش از انتشار نسخه‌ی اول Dying Light، ما بسیار مظطرب بودیم تا ببینیم بازخوردهای بازی چگونه است. ما سعی کردیم چیزهای متفاوتی را انجام دهیم. ما یک پارکور بازی جهان باز را خلق کردیم که اساسا به شما این اجازه را می‌داد که از هر چیزی بالا بروید. همچنین تمرکز زیادی برروی مبارزات تن به تن داشتیم. این‌ها ایده‌های جدیدی بودند که نمی‌دانستیم چه بازخوردهایی از سوی طرفداران خواهد داشت. اما با دیدن بازخوردهای مثبت مطمئن شدیم که این یک ایده‌ی خوب و سرمایه‌گذاری موفقی بوده است. این موفقیت‌ها به ما اعتماد به نفس بخشید تا ایده‌ها و اهداف خودمان را برای ‌نسخه‌ی دوم بازی دنبال کنیم.

بازی Dying Light 2 قرار است در بهار سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *