- دسته‌بندی نشده

مسیر‌های زندگی Cyberpunk 2077 برروی نحوه‌ی تعامل با دنیای بازی تاثیر خواهند گذاشت

مسیر‌های زندگی Cyberpunk 2077 برروی نحوه‌ی تعامل با دنیای بازی تاثیر خواهند گذاشت

با این‌که هنوز یک سال تا زمان عرضه‌ی Cyberpunk 2077 فاصله داریم، اما سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) با انتشار پیوسته‌ی اطلاعات جدید از مکانیک‌ها و عناصر این بازی، طرفداران را حسابی تشنه و بی‌تاب کرده است. حال به تازگی آقای متیوز توماسکیویچ (Mateusz Tomaszkievicz)، کارگردان ماموریت‌های Cyberpunk 2077، جزئیات جالبی را در مورد تاثیر مسیر‌های زندگی به اشتراک گذاشته است.

این‌طور که به نظر می‌رسد، مسیر زندگی شخصیت شما (مسیری که در ابتدای بازی انتخاب می‌کنید) و تصمیماتی که در طول تجربه‌ی Cyberpunk 2077 می‌گیرید، تاثیر قابل توجهی را برروی نحوه‌ی تعامل با دنیای بازی و ماموریت‌ها خواهند گذاشت. آقای توماسکیویچ با ارائه‌ی یک مثال توضیح داد که در صورت انتخاب مسیر یک بچه‌ی خیابانی، شما می‌توانید به شکل آسان‌تری با گروه‌های خلافکاری مذاکره کنید؛ چراکه شما با این سبک زندگی آشنایی دارید. از طرف دیگر، اگر کسی زندگی سازمانی را انتخاب کرده باشد، از مزایا‌ و برتری‌های مورد قبل محروم شده و به سختی می‌تواند با این گروه‌ها کار کند. البته عکس این موضوع نیز صادق است. شما باید با توجه به شخصیت خود، مسیر زندگی وی را انتخاب کنید.

با این‌که انتخاب مسیر زندگی ویژگی تازه‌ای نیست و برخی از بازی‌های نقش آفرینی نیز در گذشته از آن استفاده کرده‌اند، اما سی‌دی پراجکت رد قصد دارد کاری کند که این عنصر، تاثیر قابل توجهی را برروی نحوه‌ی تعامل شما با دنیا بگذارد. حال باید دید که آیا این استودیوی لهستانی می‌تواند به وعده‌ی خود عمل کند یا خیر.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ پنجشنبه ۲۸ فروردین ماه ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. اگر قصد دارید تا اطلاعات بیشتری را در مورد این عنوان مورد انتظار به دست آورید، پیشنهاد می‌کنیم این مصاحبه‌ی جذاب و خواندنی را مطالعه کنید.

ویدئوی مربوط به توضیحات آقای توماسکیویچ:

دانلود ویدئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *