- دسته‌بندی نشده

مراحل فرعی Marvel’s Avengers از امتیازات ویژه‌ای برخوردار خواهند بود

مراحل فرعی Marvel’s Avengers از امتیازات ویژه‌ای برخوردار خواهند بود

به جرات می‌توان گفت که یکی از بازی‌هایی که پس از رویداد بزرگ E3 2019، توجه‌ افراد زیادی را جذب کرده است عنوان Marvel’s Avengers شناخته می‌شود که در حال حاضر توسط شرکت بازی‌سازی اسکوئر انیکس (Square Enix) ساخته و توسعه داده می‌شود. حال به تازگی اخبار و گزارش‌هایی مبنی بر امتیازات ویژه‌ی مراحل و ماموریت‌های فرعی Marvel’s Avengers در دسترس قرار گرفته و بسیاری را هیجان زده کرده است.

همان‌طور که در جریان هستید، این بازی قرار است در کنار ارائه‌ی یک تجربه‌ی چندنفره به بازی‌بازان که به صورت آنلاین و اختیاری است، یک بخش تک‌ نفره با داستانی کامل را نیز به آن‌ها ارائه کند. به نوعی بخش کمپین و تک نفره به عنوان هسته‌ی اصلی بازی Marvel’s Avengers شناخته می‌شود. تا به الان به این نتیجه رسیده‌ایم که تیم سازنده به دنبال چیزی فراتر از یک تجربه‌ی اکشن بوده و قصد دارد به مسائل و اتفاقات داستان از دیدگاه‌های دیگری نیز بپردازد.

یکی از نکات قابل توجه‌ این است که Marvel’s Avengers یک بازی جهان باز نخواهد بود. در عوض، جهان بازی به مناطق مختلف کوچکتر تقسیم شده‌اند تا حس یک عنوان جهان باز را به بازی‌بازان ببخشد، اما همه‌ی آن‌ها با هم مرتبط نخواهند بود.

پس از اینگونه گزارش‌ها و اخبار بازی Marvel’s Avengers، به تازگی مطالبی مرتبط با مراحل فرعی این بازی در دسترس قرار گرفته‌اند. در واقع امروز دارای اطلاعات بیشتری از بخش کمپین بازی و به صورت دقیق‌تر، مراحل فرعی آن هستیم.

پس از مصاحبه‌ای که با یکی از مدیران استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics)، آقای اسکات آموس (Scot Amos) انجام شد، او اعلام کرد که مراحل ماموریت‌های جانبی و فرعی بازی از امتیاز‌ها و جوایز ویژه‌ای برخوردار هستند؛ به نوعی که به نظر می‌رسد بعضی از گجت‌ها و آیتم‌های ویژه و بهبودیافته تنها از طریق مراحل فرعی قابل دریافت هستند. اما شایان ذکر است که واضحا این نوع مراحل به صورت اختیاری خواهند بود. شما می‌توانید پس از به اتمام رساند مراحل اصلی و ماموریت‌های کمپین بازی، به سراغ بخش‌های جانبی بروید. آموس در اینباره می‌گوید:

بی‌شک مراحل و ماموریت‌هایی در بازی وجود دارند که شما به سراغ آن‌ها خواهید رفت و آن‌ها را به خاطر خط اصلی داستان بازی دنبال می‌کنید. اما در این میان مراحل و ماموریت‌های فرعی وجود دارند که امتیازات و سودهای ویژه و منحصر به فردی را برای شما خواهند داشت. البته واضح است که این ماموریت‌ها به صورت اختیاری طراحی شده‌اند و شما به انجام دادن یا ندادن آن‌ها مختارید.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌ی شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا عرضه می‌شود. همچنین پیش خرید این بازی به کاربران پلی‌اسیتشن ۴ اجازه می‌دهد تا زودتر از سایر کاربران به نسخه‌ی بتا بازی و سایر ویژگی‌های آن دسترسی داشته باشند. در هر صورت به نظر می‌رسد شاهد یک عنوان بی‌نظیر و منحصر به فرد در صنعت بازی‌سازی باشیم که توجه‌ی افراد زیادی را تا به الان به خود جذب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *