- دسته‌بندی نشده

مدیرعامل شرکت تیک‌تو آینده‌ی قابلیت کراس‌پلی را بسیار روشن می‌داند

مدیرعامل شرکت تیک‌تو آینده‌ی قابلیت کراس‌پلی را بسیار روشن می‌داند

امروزه افراد بسیاری نسبت به قابلیت کراس‌پلی صحبت کرده و تعداد زیادی از آن‌ها، این قابلیت را یک قدم رو به جلو می‌دانند که مدیرعامل شرکت تیک‌تو (Take-Two) نیز از جمله‌ی این افراد است.

در چند سال گذشته شرکت سونی سیاست‌های سفت و سختی نسبت به قابلیت کراس‌پلی در پیش گرفته و اجازه نداده تا در بازی‌های زیادی از آن استفاده شود. اما عناوین Fortnite ،Rocket League و Dauntless از جمله‌ی بازی‌هایی بودند که به خوبی موفق به اجرای این قابلیت به همراه کنسول شرکت سونی یعنی پلی‌استیشن ۴ شدند. در آینده‌ نیز عنوان موردانتظار Call of Duty: Modern Warfare از این قابلیت استفاده خواهد کرد.

یکی از دلایل تغییر سیاست شرکت ژاپنی را می‌توان درخواست بسیار زیاد کاربران دانست. چراکه افراد بسیاری هستند که علاقه دارند تا با دوستان خود در کنسول‌های مختلف به بازی کردن بپردازند و از تجربه‌ی بازی‌ها به همراه آن‌ها لذت ببرند.

آقای استراوس زلنیک (Strauss Zelnick)، مدیرعامل فعلی شرکت تیک‌تو، اخیرا در مصاحبه‌ای نظر خود را در رابطه با قابلیت کراس‌پلی به اشتراک گذاشته و آن را بسیار مفید دانست. به گفته‌ی او، این قابلیت به دلیل میزان بالای درخواست‌ها در آینده‌ای نزدیک شاهد پیشرفت‌های گسترده‌تری خواهد بود. مطمئنا پس از خواندن نظرات مثبت چنین اشخاصی در رابطه با این قابلیت، نمی‌توان منکر نقش پررنگ این قابلیت در آینده‌ی صنعت بازی‌های ویدئویی شد. همانطور که گفته شد، سازنده‌ی بازی جدید سری Call of Duty نیز تصمیم گرفته است تا برای نخستین بار از ویژگی کراس‌پلی در بازی جدید خود استفاده کند.

با وجود نظرات مثبت آقای زلنیک نسبت به این قابلیت، به نظر می‌رسد که او عقیده‌ی متفاوتی در رابطه با پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای و مدت زمان طولانی بازی‌های ویدئویی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *