- دسته‌بندی نشده

مدت زمان گیم‌پلی بازی Control مشخص شد

مدت زمان گیم‌پلی بازی Control مشخص شد

استودیوی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) تلاش می‌کند با بازی Control چیزهای جدیدی را نشان دهد. در حالی که آن‌ها همچنان وعده‌ی یک تجربه‌ی تک نفره‌ی داستان‌محور و خارق العاده را می‌دهند و همیشه نیز با این سبک شناخته شده‌اند، در عین حال سعی می‌کنند تا بیشتر برروی جنبه‌های گیم‌پلی بازی، از گیم‌پلی واکنشی آن تا طراحی مراحل بازی به سبک مترویدوانیا و ماموریت های فرعی و دیگر چیزها تمرکز کنند.

به تازگی، مایکل کاسورینن (Mikael Kasurinen) کارگردان و بروک مارگز (Brooke Maggs) طراح داستان و روایت بازی، در یک مصاحبه با سایت GamingBolt در مورد Control توضیحاتی ارائه داده‌اند. زمانی که از آن‌ها در مورد میانگین مدت زمان گیم‌پلی بازی سوال شد، آن‌ها گفتند که در حال حاضر عدد دقیقی در این مورد نمی‌توانند بگویند، چرا که بازی بسیار بزرگ و پیچیده است و می‌توان آن را از طریق راه‌های مختلف پیش برد. آن‌ها اشاره کردند که اگر شما بخش تک نفره‌ی بازی را به همراه چند ماموریت فرعی به اتمام برسانید، حدود ۱۵ الی ۲۰ ساعت طول خواهد کشید. به نظر می‌رسد این مدت زمان خوبی برای این بازی خواهد بود. با توجه به این نکته که سازندگان وعده‌ی یک بازی کاملا تکرارپذیر را داده‌اند.

بازی Control در تاریخ ۵ شهریورماه سال جاری (۲۷ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های‌شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *