- دسته‌بندی نشده

مدت زمان بازی Fire Emblem: Three Houses مشخص شد

مدت زمان بازی Fire Emblem: Three Houses مشخص شد

همان‌طور که در جریان هستید، در تابستان امسال شاهد عرضه‌ی رسمی بازی Fire Emblem: Three Houses خواهیم بود که تا به الان توجه‌ی افراد زیادی را جلب کرده است. حال به تازگی کارگردان این عنوان از مدت زمان بازی Fire Emblem: Three Houses حکایت کرده و تعجب بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را برانگیخته است.

به جرات می‌توان گفت که Fire Emblem از سری بازی‌های جذابی است که نسخه‌های مختلف آن تاکنون عده‌ی زیادی را به خود سرگرم و مشغول کرده است. Fire Emblem: Three Houses نام نسخه‌ی جدید این سری است که در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. این بازی داستان اتفاقات کلیسایی به نام Garreg را روایت می‌کند که توسط سه خانه‌ی پرماجرا احاطه شده است. در همین راستا، به تازگی کارگردان این بازی از مدت زمانی که طول می‌کشد تا بازی‌بازان و کاربران بتواند بازی را به اتمام برسانند حکایت کرده است.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده از سوی سازندگان بازی Fire Emblem: Three Houses، کامل کردن یکی از خانه‌های بازی بدون رد کردن میان‌پرده‌ها و دیالوگ‌های بازی، نزدیک به ۸۰ ساعت زمان نیاز خواهد داشت. همان‌طور که گفته شده، خانه‌های مختلفی در این بازی وجود دارند که هر کدام از آن‌ها از یک ماجرای متفاوتی برخوردار هستند و بی‌شک تجربه‌های لذت بخشی در انتظار بازی‌بازان و کاربران است.

کارگردان Fire Emblem: Three Houses اعلام کرده است که برای به اتمام رساندن هر سه خانه‌ی وجود در بازی، باید حدود ۲۰۰ ساعت به بازی کردن بپردازید که این عدد واقعا خیره کننده و حیرت انگیز است. به نقل از سازندگان، تلاش بسیاری برای داستان این بازی شده است تا بازی‌بازان با یکی از عناوین جذاب ماجراجویی مواجه شوند. لازم به ذکر است که شخصیت‌های مختلف و متنوع موجود در بازی، بیش از پیش برروی جذابیت سری Fire Emblem افزوده‌اند و با تصاویر و ویدئوهای خود، توجه‌ی علاقه‌مندان زیادی را به سوی خود کشانده‌اند.

بازی Fire Emblem: Three Houses در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *