- دسته‌بندی نشده

محتوای جدیدی برای بازی Dying Light عرضه خواهد شد

محتوای جدیدی برای بازی Dying Light عرضه خواهد شد

استودیوی تکلند (Techland) در این ماه‌ها به سختی برروی نسخه‌ی دوم Dying Light 2 کار می‌کند و تاکنون اطلاعاتی از این عنوان منتشر شده است. با این حال، این استودیو نسخه‌ی اول بازی را فراموش نکرده و طبق گفته‌ی سازندگان، در آینده قرار است محتویات و بسته‌ی الحاقی جدیدی برای آن منتشر شود.

آقای تایمون اسمکتالا (Tymon Smektala)، طراح ارشد بازی، در گفتگو با وب‌سایت GameIndustry، صحبت‌هایی در خصوص موفقیت نسخه‌ی اول Dying Light و برنامه‌ریزی آن‌ها برای نسخه‌ی دوم ارائه داد. وی اشاره کرد که همزمان با توسعه‌ی Dying Light 2، آن‌ها برنامه دارند تا محتوای بیشتری برای نسخه‌ی اول آن منتشر کنند.

وی اظهار داشت:

این به زبان مادری تبدیل شده است و ما یک انجمنی داریم که سعی دارند به همه‌ی جهان بگویند که این بازی را دوست دارند و شما نیز باید آن را دوست داشته باشید. ما در سال گذشته، ۱۰ الی ۱۲ محتوای جدید ارائه دادیم که ۱۰ مورد آن بسته‌های الحاقی بود که در طول ۱۲ ماه برای نسخه‌ی اول منتشر کردیم. من در مورد سال جاری مطمئن نیستم، چرا که تمرکز ما برروی توسعه‌ی Dying Light 2 است. اما پیش از شروع E3، ما جلسه‌ای داشتیم که در آنجا گفتیم که هنوز می‌خواهیم چیزهای بیشتری را به نسخه‌ی اول اضافه کنیم. اکنون یک تیم کوچک وجود دارد که برروی محتویات اضافی برای نسخه‌ی اول کار می‌کند.

بازی Dying Light 2 قرار است در بهار سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های اکس‌باکس، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. نسخه‌ی اول بازی نیز هم‌اکنون برای پلتفرم‌های مذکور در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی از طریق این نشانی مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *