- دسته‌بندی نشده

محبوب‌ترین بازی‌های هفته از دید مجله‌ی فامیتسو | سلطنت Final Fantasy 7 Remake ادامه دارد

محبوب‌ترین بازی‌های هفته از دید مجله‌ی فامیتسو | سلطنت Final Fantasy 7 Remake ادامه دارد

در این هفته نیز همانند چند هفته‌ی گذشته شاهد صدر نشینی بازی Final Fantasy 7 Remake به عنوان مورد انتظارترین بازی ویدئویی در مجله‌ی فامیتسو هستیم.

با اینکه بازی Final Fantasy 7 Remake در تاریخ ۱۳ اسفندماه منتشر می‌شود اما در این هفته هم همانند چند هفته‌ی گذشته عنوان انتخابی خوانندگان فامیتسو بوده است. نکته‌ی جالبی که می‌توانیم به آن اشاره کنیم رشد تعداد آرای این بازی به نسبت هفته‌ی گذشته است. این هفته بازی مذکور با ۱۲۳۵ رای در جایگاه نخست قرار گرفته که به نسبت هفته‌ی گذشته حدودا ۲۰۰ رای بیشتر دریافت کرده است. در جایگاه دوم و با اختلاف حدودا ۵۰۰ رای بازی New Sakura Wars با ۷۰۸ رای را شاهد هستیم.

جایگاه‌های سوم و چهارم همانند هفته‌ی گذشته متعلق به Pokemon Sword/Shield و Persona 5 Royal است که به ترتیب ۶۶۵ و ۵۶۵ رای کسب نموده‌اند و نسبت به هفته‌ی گذشته تعداد آرای بیشتری کسب کرده‌اند. در جایگاه پنجم شاهد تغییراتی هستیم. بازی Monster Hunter World: Iceborne توانسته با کسب ۵۴۱ رای نسبت به هفته‌ی گذشته یک رده رشد داشته باشد و در جایگاه پنجم قرار بگیرد. در جایگاه ششم هم همانند جایگاه پنجم شاهد حضور عنوانی دیگر هستیم. بازی Animal Crossing: New Horizons توانسته جایگاه ششم را کسب نماید. هفتمین بازی، بازی Dragon Quest XI S است که با اختلاف آرایی به نسبت کم و با کاهش رتبه از جایگاه پنجم در جایگاه هفتم قرار گرفته است.

در نهایت تعجب سه عنوان آخر این فهرست بدون تغییر نسبت به هفته‌ی گذشته هستند با این تفاوت که آرای کسب شده مربوط به هر کدام از این عناوین افزایش یافته است. بازی Fire Emblem: Three Houses با ۴۲۲ رای، Death Stranding با ۴۰۸ رای و Bayonetta 3 با ۳۱۶ رای به ترتیب در جایگاه‌های هشتم، نهم و دهم قرار گرفته‌اند.

در پایان از شما دعوت می‌کنیم جدول محبوب‌ترین بازی‌های هفته‌های گذشته‌ی فامیتسو را دراینجا مشاهده کنید.

جدول محبوب‌ترین بازی‌های این هفته از دید مجله‌ی فامیتسو:

نام بازی رتبه‌ی این هفته پلتفرم مقصد
Final Fantasy VII Remake ۱ پلی‌استیشن ۴
New Sakura Wars ۲ پلی‌استیشن ۴
pokemon sword shield ۳ نینتندو سوییچ
Persona 5 Royal ۴ پلی‌استیشن ۴
Monster Hunter World: Iceborne ۵ پلی‌استیشن ۴
Animal Crossing: New Horizons ۶ نینتندو سوییچ
Dragon Quest XI S ۷ نینتندو سوییچ
Fire Emblem: Three Houses ۸ نینتندو سوییچ
Death Stranding ۹ پلی‌استیشن ۴
Bayonetta 3 ۱۰ نینتندو سوییچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *