- دسته‌بندی نشده

محبوب‌ترین بازی‌های هفته از دید مجله‌ی فامیتسو | سلطنت Final Fantasy 7 Remake

محبوب‌ترین بازی‌های هفته از دید مجله‌ی فامیتسو | سلطنت Final Fantasy 7 Remake

در این هفته هم همانند چند هفته‌ی گذشته شاهد صدر نشینی Final Fantasy 7 Remake به عنوان مورد انتظارترین بازی در میان خوانندگان مجله‌ی فامیتسو هستیم.

همانطور که اطلاع دارید عنوان مذکور در تاریخ ۱۳ اسفندماه امسال منتشر می‌شود اما عنوان انتخابی هواداران و خوانندگان فامیتسو درطی این هفته و چند هفته‌ی گذشته بازی Final Fantasy 7 Remake بوده است. در این هفته هم همانند هفته‌ی گذشته بازی مذکور با کسب ۱۰۳۷ رای در جایگاه نخست قرار گرفته است. در این هفته شاهد کاهش تعداد آرای این بازی هستیم. در جایگاه دوم و با اختلاف حدود ۳۰۰ رای عنوان New Sakura Wars را با ۷۳۴ رای می‌بینیم.

در جایگاه سوم شاهد عنوان انحصاری نینتندو، pokemon sword shield با ۵۹۷ رای هستیم. اختلاف آرای جایگاه دوم و سوم حدودا ۱۳۰ رای است که به نسبت مقدار قابل توجهی به حساب می‌آید. این بازی هفته‌ی گذشته در جایگاه هشتم این جدول قرار داشت. Persona 5 Royal توانسته جایگاه هفته‌ی گذشته‌ی خود را با میزان آرای ۵۲۷ رای حفظ کند. Persona 5 Royal در این هفته هم همانند هفته‌ی گذشته در جایگاه چهارم قرار دارد. پس از این بازی عنوان Dragon Quest 11 S قرار گرفته است. Monster Hunter World: Iceborne هم در جایگاه ششم قرار گرفته است.

در جایگاه‌های هفتم و هشتم به ترتیب دو عنوان انحصاری Animal Crossing: New Horizons با ۴۱۹ رای و Fire Emblem: Three Houses با ۳۷۹ رای قرار گرفته‌اند.

در قسمت پایینی جدول شاهد عنوان موردانتظار Death Stranding هستیم. این هفته عنوان مذکور توانسته جایگاه خود را بهبود بخشد و در مکان نهم با ۳۵۲ رای قرار بگیرد. در جایگاه دهم هم Bayonetta 3 با ۳۴۰ رای قرار گرفته است که نسبت به هفته‌ی گذشته شاهد کاهش در جایگاهش هستیم.

در پایان از شما دعوت می‌کنیم جدول محبوب‌ترین بازی‌های هفته‌های گذشته‌ی فامیتسو را در اینجا مشاهده کنید.

جدول محبوب‌ترین بازی‌های این هفته از دید مجله‌ی فامیتسو:

نام بازی رتبه‌ی این هفته پلتفرم مقصد
Final Fantasy VII Remake ۱ پلی‌استیشن ۴
New Sakura Wars ۲ پلی‌استیشن ۴
pokemon sword shield ۳ نینتندو سوییچ
Persona 5 Royal ۴ پلی‌استیشن ۴
Dragon Quest XI S ۵ نینتندو سوییچ
Monster Hunter World: Iceborne ۶ پلی‌استیشن ۴
Animal Crossing: New Horizons ۷ نینتندو سوییچ
Fire Emblem: Three Houses ۸ نینتندو سوییچ
Death Stranding ۹ پلی‌استیشن ۴
Bayonetta 3 ۱۰ نینتندو سوییچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *