- دسته‌بندی نشده

مایکروسافت انتظار دارد Halo Infinite برروی اکس‌باکس اسکارلت بهترین عملکرد را داشته باشد

مایکروسافت انتظار دارد Halo Infinite برروی اکس‌باکس اسکارلت بهترین عملکرد را داشته باشد

بالاخره شرکت مایکروسافت بیان کرد که چه انتظاراتی بازی از بازی جدید سری Halo برروی کنسول نسل جدید این شرکت یعنی اسکارلت داشته باشیم.

بازی Halo Infinite طی دو سال پیاپی در نمایشگاه E3 حضور داشت، ولی هنوز اطلاعات چندانی از این بازی در دسترس نیست. سری Halo از همان ابتدا یکی از نمادهای کنسول اکس‌باکس بوده است. این سری با گان‌پلی روان، گرافیکی خارق‌العاده، داستان‌سرایی بی‌نظیر و موسیقی‌هایی زیبا، همیشه نام خود را جزو برترین پرچمداران سبک شوتر اول‌شخص ثبت کرده است. جدیدترین نسخه‌ی این سری، عنوان زمان عرضه‌ی کنسول جدید شرکت مایکروسافت یعنی اکس باکس اسکارلت خواهد بود و قصد دارد تا از سخت افزار قدرتمند این کنسول بیشترین بهره را ببرد . اما تمرکز سازندکان برروی کنسول اکس باکس اسکارلت بدین معنی نخواهد بود که آن‌ها به طور کلی کنسول اکس باکس وان را فراموش کرده‌اند. آقای مت بوتی (Matt Booty) مدیر استودیوهای اکس باکس، طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Eurogamer، در این رابطه بیشتر توضیح می‌دهد:

ما امروز در رابطه با ویژگی‌های بازی Halo Infinite صحبت نمی‌کنیم اما چیزی که من می‌توانم به اشتراک بگذارم این است که استودیوهای فرست پارتی ما دسترسی مستقیمی به تیم سازنده‌ی پروژه‌ی اسکارلت دارند و بر همین اساس، تیم سازنده‌ی Halo اولین افرادی هستند که به این کنسول دسترسی خواهند داشت و از مزیت‌های کنسول اسکارلت بهره‌مند می‌شوند. البته همان طور که شما اشاره کرد‌ه‌اید، ما می‌خواهیم کاربرانی که در حال حاضر کنسول اکس باکس وان را در اختیار دارند به عنوانی دسترسی داشته باشند که برروی کنسول آن‌ها به صورت مناسبی اجرا شود اما در هر صورت بازی Halo Infinite برروی کنسول اکس باکس اسکارلت بهترین عملکرد و کیفیت را خواهد داشت.

آقای بوتی در ارتباط با این که باید چه انتظاراتی از بازی بازی Halo Infinite برروی کسنول اکس باکس اسکارلت داشته باشیم ادامه داد:

به مواردی مانند ارائه‌ی دنیای وسیع‌تر فکر کنید. ما می‌دانیم سری Halo دقیقا چه بازی‌های هستند و چه جزئیاتی دارند. در ارتباط با نورپردازی متفاوت دنیای بازی فکر کنید. اینکه دیگر مجبور به طراحی خاصی برای پوشاندن محدودیت‌های سخت افزاری نباشیم و هرجا که نیاز باشد به سرعت اطلاعات از SSD‌ها دریافت شود.

بازی Halo Infinite قرار است در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس اسکارلت و پلتفرم رایانه های شخصی عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *