- دسته‌بندی نشده

ماریو در تسخیر گوشی‌های هوشمند | نقدها و نمرات بازی Dr. Mario World

ماریو در تسخیر گوشی‌های هوشمند | نقدها و نمرات بازی Dr. Mario World

بازی Dr. Mario World به تازگی برروی سیستم‌ عامل‌های اندروید و iOS عرضه شده است و حالا شاهد انتشار نقدها و نمرات این بازی هستیم؛ نظرات ضد و نقیضی در رابطه با این بازی ارائه شده است و بر اساس نقدهای منتشر شده به نظر می‌رسد با یک عنوان نسبتا ضعیفی روبه‌رو هستیم.

بازی Dr. Mario World یکی از نسخه‌های مجموعه‌ی Mario بوده که به منظور انتشار برروی دستگاه‌های موبایل و گوشی‌های هوشمند، توسعه یافته است. این بازی تاکنون شاهد بازخوردهای نبستا ناموفقی از سوی منتقدین بوده و نتوانسته است موفقیت‌های نسخه‌های کنسول نینتندو را مجددا تکرار نماید. بازی‌بازان در Dr. Mario World قرار است با به دست گرفتن کنترل ماریوی دوست داشتنتی، معماهای درون بازی را به منظور از بین بردن ویروس‌ها حل نمایند و این امر توسط ویژگی و محتویات تازه‌ی اضافه شده به دنیای آشنای مجموعه‌ی Mario، صورت خواهد پذیرفت.

شما می‌توانید نقدها و نمرات منتشر شده‌ی بازی Dr. Mario World را در قسمت پایین مشاهده نمایید:

Nintendo Life: 8/10

بخش داستانی بازی Dr. Mario World در کوتاه مدت سرگرم‌کننده بوده و اگر خواهان ادامه‌ی بازی در بلندمدت هستید، احتیاج به صرف هزینه خواهید داشت که بدون آن، ادامه‌ی بازی تقریبا غیرممکن می‌شود. بخش چندنفره‌ی این بازی امیدوارکننده بوده و دارای محدودیت کمی است. این بخش به سادگی می‌تواند شما را معتاد خود کرده و برای ساعاتی طولانی، شما را غرق در بازی نماید. هر دو بخش بازی از قابلیت لمس گوشی‌های هوشمند به خوبی بهره برده و شما با استفاده از این قابلیت، تغییرات بسیاری را در این بازی ایجاد خواهید نمود. احتمالا این نسخه از مجموعه‌ی Mario چیزی نیست که شما از آن انتظار داشتید و می‌توانید پول خود را برای بازی بهتری ذخیره نمایید. اما این بازی آن قدرها هم که تصور می‌کنید، بد نیست.

XGN: 7/10

دکتر ماریو به منظور نجات دنیا فراخوانده شده است و شما می‌توانید با روشن‌سازی موبایل خود به این امر جامه‌ی عمل بپوشانید. در این نسخه، گیم‌پلی کلاسیک بازی ویژگی‌های تازه‌ای را دریافت نموده و دارای بیش از ۱۰۰ مرحله‌ی متنوع است. متاسفانه پرداخت‌های درون برنامه‌ای شامل این بازی می‌شود.

Gameblog.fr: 6/10

به وسیله‌ی بازی Dr. Mario World، طیف وسیعی از مخاطبان می‌توانند از این بازی لذت ببرند. این بازی علی‌رغم پیامدهای انگیزش عمدی در بخش چندنفره‌ی بازی، الگوی قابل لمسی از تغییرات شدید اقتصادی و انسانی را نشان داده و برتری آن را نسبت به درمان معمولی و پذیرفته شده، اثبات می‌نماید.

Destructoid: 6/10

بعد از شکست در یکی از نسخه‌های مجموعه‌ی Mario، قرار دادن مجدد پرداخت‌های درون برنامه‌ای در این بازی برای شرکت نینتندو و برای نخستین مرتبه در بازار موبایل، شرم‌آور است.

Gamezebo: 4/10

بزرگترین شکایت ما در بازی Dr. Mario World از گیم‌پلی خسته‌کننده و خلاف استاندارد آن است. ما با وجود این گیم‌پلی، حس خسته‌ شدن از بازی در همان روز نخست را پیدا کرده و این موضوع، بزرگترین کاهش انگیزه برای ادامه‌ی بازی را نسبت به بقیه‌ی موارد در ما ایجاد نمود.

Wccfetch: 3/10

بازی Dr. Mario World فقط به فکر درآمدزایی از جیب بازی‌بازان بوده و در زمانی که خواستار پول شما است، هیچ اهمیتی به سرگرم‌کننده بودن خود نمی‌دهد. این موضوع آخرین چیزی است که من از یک بازی موبایل، انتظار دارم. زحمت دانلود این بازی را به خود ندهید زیرا حتی ارزش اوقات فراغت شما را هم ندارد. بازی Dr. Mario World یک شکست بزرگ محسوب می‌شود و این بازی بدترین عنوان نینتندو بوده که تاکنون تجربه کرده‌ام.

:IGN

بازی Dr. Mario World یک پیشرفت مناسب برای این مجموعه‌ی قدیمی و براساس مدت زمانی که من به تجربه‌ی آن پرداخته‌ام، محسوب می‌شود. متاسفانه ویژگی‌های نو و سرگرم‌کننده‌ی بازی زیر سایه‌ی گزینه‌های غیر ضروری و پرداخت‌های درون برنامه‌ای قرار می‌گیرد. اگر شما از پازل و معماها در بازی‌های رایانه‌ای لذت می‌برید و علاقه دارید برای مدتی وانمود به پزشک بودن کنید، بازی Dr. Mario World می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

:Waypoint

هسته‌ی اصلی بازی Dr. Mario World بسیار سرگرم‌کننده است ولی ترجیح می‌دهم ۲۰ دلار هزینه کرده و به تمام شخصیت‌ها و مراحل بازی از همان ابتدا دسترسی داشته باشم.

بازی Dr. Mario World در حال حاضر برروی دستگاه‌های موبایل، گوشی‌های هوشمند و سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد و گزارشی از آمار فروش آن به تازگی منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *