- دسته‌بندی نشده

فروش بازی Monster Hunter World از مرز ۱۳ میلیون نسخه عبور کرد

فروش بازی Monster Hunter World از مرز ۱۳ میلیون نسخه عبور کرد

بازی Monster Hunter World همچنان به فروش بی‌نظیر خود ادامه می‌دهد. طبق اعلام شرکت کپکام (Capcom)، این بازی توانسته است در همه‌ی پلتفرم‌ها بیش از ۱۳ میلیون نسخه فروش داشته باشد.

همچنین این بازی به عنوان پرفروش‌ترین بازی ساخته شده توسط یک شرکت ژاپنی لقب گرفته است. به همین مناسبت، شرکت کپکام قصد دارد برخی از آیتم‌های ویژه‌ی بازی را به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار دهد. این آیتم‌های ویژه از تاریخ ۲۵ جولای الی ۲۹ آگست در دسترس قرار خواهد داشت.

بسته الحاقی Monster Hunter World: Iceborne قرار است در تاریخ ۱۵ شهریورماه سال جاری (۶ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) بررروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و در پاییز امسال برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. با در نظر گرفتن فروش این بسته الحاقی، می‌توان تصور کرد که در ماه‌های آینده فروش کلی بازی به بیش از ۱۵ میلیون نسخه برسد.

بازی Monster Hunter World در حال حاضر برروی پلتفرم‌های ذکر شده در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از طریق وب‌سایت گیمفا با عنوان “به دنیای هیولاها خوش آمدید | نقد و بررسی بازی Monster Hunter: World” مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *