- دسته‌بندی نشده

عرضه‌ی بازی Dying Light 2 برای کنسول‌های نسل بعدی تایید شد

عرضه‌ی بازی Dying Light 2 برای کنسول‌های نسل بعدی تایید شد

به تازگی استودیوی تک‌لند (Techland) پس از مدت‌ها اشاره‌ی کوتاه به ساخت نسخه‌ی نسل بعدی بازی موردانتظار Dying Light 2 آن را تایید کرد.

با وجود اینکه تابحال اطلاعات بسیار کمی از کنسول‌های نسل بعدی دو شرکت سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس اسکارلت منشتر شده است، انتظار می‌رود که این دو کنسول پیش از فرا رسیدن سال ۲۰۲۱ میلادی در بازارهای جهانی در دسترس باشند. در واقع، شرکت مایکروسافت تاریخ انتشار اکس‌باکس اسکارلت را تعطیلات سال نوی ۲۰۲۰ اعلام کرده است. البته در حال حاضر هیچگونه اطلاعاتی از تاریخ عرضه‌ی کنسول شرکت رقیب یعنی سونی در دسترس نیست.

اما یکی از سوالات مهمی که از بازی‌سازان در چند ماه آینده سوال خواهد شد، تصمیم آن‌ها مبنی عرضه و یا عدم عرضه‌ی بازی‌های خود برای کنسول‌های نسل بعد است که اخیرا آقای پاول رولدر (Pawel Rohleder) از استودیوی تک‌لند به آن پاسخ داده است.

استودیوی تک‌لند همیشه گوشه‌ی چشمی به سرگرمی‌های جدید داشته است. اگر دقیق‌تر بخواهم صحبت کنم، باید بگویم که Dying Light 2 از ابتدای مراحل توسعه قرار بوده تا یک عنوان میان نسلی باشد.

این استودیو پیش‌تر به عرضه‌ی چنین نسخه‌ای از بازی خود اشاره‌هایی کرده بود که حالا به صورت دقیق می‌دانیم Dying Light 2 قرار است برای کنسول‌های نسل بعد نیز منتشر شود. البته با توجه به تاریخ عرضه‌ی آن، می‌توان مطمئن بود که نسخه‌های نسل بعدی این بازی همراه با نسخه‌های نسل هشتمی این بازی منتشر نشده و در آینده در دسترس قرار می‌گیرند. به هر حال استودیوی تک‌لند با Dying Light 2، سعی کرده است تا یک بازی جاه‌طلبانه و باکیفیت را تولید کند و قصد دارد تا آن را به بهترین شکل ممکن و برروی کنسول‌های نسل بعدی نیز اجرا کند.

بازی Dying Light 2 در بهار سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. پیشنهاد می‌شود که برای آشنایی هرچه بیشتر با این عنوان، مصاحبه‌ی طراح ارشد آن را از این نشانی مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *