- دسته‌بندی نشده

شخصیت Shamir در بازی Fire Emblem: Three Houses معرفی شد

شخصیت Shamir در بازی Fire Emblem: Three Houses معرفی شد

تنها چند روز تا عرضه‌ی بازی Fire Emblem: Three Houses باقی مانده است. استودیوی کوئی تکمو (Koei Tecmo) امروز هم از یکی دیگر از شخصیت‌های این بازی جالب رونمایی کرد. این شخصیت Shamir نام دارد که در ادامه می‌توانید اطلاعات و تصاویر مربوط به او را مشاهده کنید.

Fire Emblem: Three Houses از سری عناوین جذاب به سبک ماجراجویی است که در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. در این بازی با شخصیت‌های مختلفی مواجه می‌شوید که هرکدام داستان مخصوص به خود را دارند. به همین دلیل، سازندگان این روزها اطلاعات زیادی در مورد شخصیت‌ها و محیط بازی را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهند تا آن‌ها را با این عنوان بیشتر آشنا کنند. دیروز هم شخصیت دیگری به نام Gilbert معرفی شد که نقش مهمی را در بازی ایفا خواهد کرد. از طریق این نشانی می‌توانید جزئیاتی در این زمینه را مطالعه کنید.

مانند چند شخصیت قبلی که به آن‌ها پرداخته شد، Shamir نیز یکی دیگر از اعضای کلیسای Seiros است. او زنی شجاع و با با مهارت‌های جنگی بسیاری است. به نظر می‌رسد که او به اعتقادات مردم چندان اهمیت نمی‌دهد و خود را تا حدود زیادی از دیگران برتر می‌داند. در ادامه می‌توانید تصویری از شخصیت گفته شده را ببینید. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر از این بازی، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *