- دسته‌بندی نشده

شایعه: سونی قصد دارد تا رمدی را به استودیوهای تحت نظر خود اضافه کند

شایعه: سونی قصد دارد تا رمدی را به استودیوهای تحت نظر خود اضافه کند

شایعه‌هایی مبتنی بر این که سونی قصد دارد تا استودیوی زمدی (Remedy) را به لیست استودیوهای تحت نظر خود اضافه کند، منتشر شده است که در صورت درست بودن، با یک حرکت انقلابی در اواخر نسل هشتم و اوایل نسل نهم روبرو هستیم.

چندی پیش بود که استودیوی رمدی اعلام کرد حق انتشار بازی Alan Wake را تصاحب کرده است (شما می‌توانید خبر مربوطه را در این نشانی مطالعه کنید). از طرفی دیگر سونی نیز اعلام کرده است که قصد دارد برای نسل نهم، تعداد استودیوهای تحت نظرش را دو برابر کند (این خبر را نیز می‌توانید در اینجا مشاهده کنید). سونی بیان کرده است که به دلیل رقابت تنگاتنگ در نسل نهم، اکنون کیفیت بالای بازی‌ها است که تعیین‌کننده‌ی شکست یا موفقیت‌ آن‌ها است و نه کمیت.

استودیوی رمدی که به دلیل ساخت عناوینی همچون Max Payne ،Quantum Break و البته Alan Wake بر سر زبان‌ها افتاده است، می‌تواند گزینه‌ای عالی برای هر ناشر بزرگی باشد که می‌خواهد امتیاز نشر بازی‌های شاهکار این استودیو را داشته باشد. امروز، شایعاتی منتشر شدند مبنی بر این که سونی قصد دارد استودیوی رمدی را به لیست استودیوهای خود اضافه کند. این شایعه زمانی قدرت بیشتری به خود می‌گیرد که متوجه می‌شویم آقای یوشیدا (Shuhei Yoshida)، رئیس کل سونی، به تازگی از این استودیو بازدید کرده است.

درست است که این موارد تنها در حد شایعه هستند، ولی تصور کنید که این موضوع حقیقت پیدا کند. استودیوی رمدی به ساخت بازی‌های تک‌نفره و داستان‌محور معروف است و این امر دقیقا هما‌ن چیزی است که سونی در آن تبحر دارد و در نسل نهم نیز قصد ندارد تا آن را کنار بگذارد.

نظر شما در رابطه با این شایعه چیست؟ آیا واقعا رمدی به لیست استودیوهای زیر نظر سونی اضافه خواهد شد و شاهد یک بازی داستان‌محور از طرف این استودیو به صورت انحصاری برای کنسول نسل بعدی سونی خواهیم بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *