- دسته‌بندی نشده

شایعه: بازی Red Dead Redemption Remake در دست ساخت است

شایعه: بازی Red Dead Redemption Remake در دست ساخت است

به تازگی شایعات جدیدی منتشر شده است و این شایعات از این موضوع خبر می‌دهند که راک استار در حال حاضر بر‌روی ساخت بازی Red Dead Redemption Remake کار می‌کند و این بازی اواخر سال ۲۰۲۰ یا اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.

با پایان یافتن E3 2019، بازار شایعات دیگر به مانند گذشته داغ نیست اما راک استار از آن جمله شرکت‌هایی است که همیشه شایعات و گزارش‌هایی در رابطه با بازی‌های این شرکت به گوش می‌رسد. تازه‌ترین شایعات از این موضوع خبر می‌دهند که شرکت راک استار برروی ساخت بازی Red Dead Redemption Remake (بازسازی نسخه‌ی اول بازی) کار می‌کند. بر اساس شایعات منتشر شده، این بازی اواخر سال ۲۰۲۰ یا اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد و می‌تواند بدین معنی باشد که این بازی برای کنسول‌های نسل بعد نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

شایعات حای از این هستند که نسخه‌ی مورد نظر یک ریمستر ساده نیست بلکه راک استار قصد بازسازی این عنوان را دارد و بنابراین در این صورت می‌توان از لحاظ گیم‌پلی آن را مشابه بازی Red Dead Redemption 2 به شمار آورد. اما ظاهرا نقشه‌ی بازی بسیار بزرگ‌تر خواهد بود؛ بنابراین مطمئنا نقشه‌ی بازی Red Dead Redemption 2 را شامل نمی‌شود.

همچنین در ادامه شایعات مورد نظر به این نکته اشاره دارند که Rob Wiethoff، صداپیشه‌ی شخصیت جان مارستون، بار دیگر صداپیشگی و بازیگری این نقش را به عهده خواهد داشت. او اخیرا دیالوگ‌هایی را ضبط کرده است که به شخصیت آرتور مورگان اشاره داشته و از این روی، داستان نسخه‌ی اول و دوم را با یکدیگر مرتبط می‌سازند. به بیان ساده‌تر، داستان نسخه‌ی بازسازی شده دارای تغییراتی خواهد بود که بتواند ادامه‌دهنده‌ی داستان بازی Red Dead Redemption 2 باشد. هنوز مشخص نیست که آیا بازیگران دیگر نیز به این مجموعه باز خواهند گشت تا نقش‌های خود را ایفا کنند یا خیر اما اگر راک استار Rob Wiethoff را بازگردانده است، پس احتمالا سایر بازیگران را نیز به نقش‌های خود باز می‌گرداند.

ظاهراً قرار بود تا نسخه‌ی بازسازی شده هم‌زمان با ۱۰ سالگی این سری یعنی سال آینده منتشر شود اما مشکلاتی در مراحل توسعه‌ی بازی به وجود آمده که انتشار آن را تا اوایل سال ۲۰۲۱ به تاخیر انداخته‌اند. از این روی، بسیاری از کارمندان شرکت راک استار که برروی ساخت محتویات Red Dead Online کار می‌کنند به پروژه‌ی Red Dead Redemption Remake مهاجرت کرده تا این بازی در زمان مقرر آماده‌ی عرضه شود. البته مورد آخر کمی غیر منطقی به نظر می‌رسد و شاید باعث شود که این شایعات را چندان جدی نگیریم. چرا باید راک استار تیمی که برروی بخش آنلاین این بازی کار می‌کنند را به تیم سازنده‌ی پروژه‌ی جدید فرا بخواند؟ برای عرضه‌ی یک بازی جدید و درآمد بیشتر؛ آن هم در حالی‌که راک‌استار می‌تواند درآمد به مراتب بیشتری از طریق بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption و توسعه‌ی محتوای جدید برای آن به دست آورد؟

در هر صورت تمام موارد یاد شده غیر رسمی هستند و بهتر است تا تایید رسمی این موضوع توسط راک استار آن‌ها را به عنوان یک شایعه در نظربگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *