- دسته‌بندی نشده

شایعه: بازی‌های رایگان پلی‌استیشن برای ماه آگست لو رفتند

شایعه: بازی‌های رایگان پلی‌استیشن برای ماه آگست لو رفتند

این‌طور که به نظر می‌رسد، بازی‌های رایگان ماه آگست برای پلی‌استیشن، زودتر از موعد لو رفته‌اند. باید منتظر ماند و مشاهده کرد که آیا این اطلاعیه صحت دارد یا خیر، ولی در صورت صحیح بودن، با عناوینی جذاب و جالب روبرو خواهیم بود.

با این که هنوز در میانه‌ی ماه جولای هستیم، ولی به نظر می‌رسد که بازی‌های رایگان ماه آینده برای کاربران پلاس پلی‌اسیتشن لو رفته‌اند. البته این قضیه پیش از این نیز سابقه داشته است، ولی نه در میانه‌ی ماه.

به هر حال، اولین بازی Star Wars Battlefront 2 است که در ماه آگست به صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. از طرفی دیگر، سونی به نظر می‌رسد که می‌خواهد بازی EA Sports UFC 3 را نیز به صورت رایگان در دسترس کاربران پلاس قرار دهد. با این حساب، هم طرفداران سبک شوتر اول‌شخص و هم طرفداران سبک مسابقه‌ای-مبارزه‌ای در این ماه شاهد عناوین خوبی برای تجربه خواهند بود.

ولی شک و شبهاتی در این میان به وجود آمده است. ناشر هر دو بازی شرکت الکترونیک آرتس (EA) است و هر دو بازی مذکور نسبتا جدید هستند. آیا شرکتی همانند الکترونیک آرتس مایل است که تنها کمی پس از عرضه‌ی دو بازی نسبتا محبوب، آن‌ها را به صورت رایگان به سونی و کاربران پلاس ارائه دهد؟ خب به نظر می‌رسد که باید برای یافتن پاسخ این سوال، تا انتهای این ماه صبر کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *