- دسته‌بندی نشده

شایعه: اطلاعات جدیدی از دنباله‌ی The Legend of Zelda: Breath of Wild منتشر شد

شایعه: اطلاعات جدیدی از دنباله‌ی The Legend of Zelda: Breath of Wild منتشر شد

براساس آخرین شایعه‌های منتشر شده، دنباله‌ی بازی موفق و محبوب The Legend of Zelda: Breath of Wild اواخر سال آینده‌ی میلادی یا سال ۲۰۲۱ و به صورت هم‌زمان با نسخه‌ی جدید و خانگی کنسول نینتندو سوییچ (این نسخه از کنسول حالت دستی نخواهد داشت) عرضه می‌شود. براساس این شایعه‌ها، نسخه‌ی جدید کنسول نینتندو سوییچ تقریبا قدرتی مشابه کنسول پلی‌استیشن ۴ داشته و با در نظر گرفتن کنسول قابل حمل و ارزان نینتندو سوییچ لایت طراحی شده است.

شایعه‌های منتشر شده، نام نهایی دنباله‌ی The Legend of Zelda: Breath of Wild را The Legend of Zelda: Breath of Darkness اعلام کرده‌اند. این بازی در حالت ویران شده‌ی دنیای نسخه‌ی پیشین جریان خواهد داشت. به نظر می‌رسد داستان بازی به یک نفرین (Curse) بسیار قدرتمند و قدیمی مربوط می‌شود که حالا پس از گذشت هزاران سال و مخفی نگه داشته شدن توسط تاریکی و زمان، دوباره بیدار شده و تنها راه شکست آن استفاده از Tri-force است. متاسفانه این تمامی اطلاعاتی است که شایعات اخیر به آن اشاره داشتند و هیچ اطلاعات دیگری از این بازی مورد انتظار در دست نیست.

البته طبیعی است که شما باید به این اطلاعات که توسط منبعی ناشناس منتشر شده است، تنها با دید یک شایعه نگاه کنید. البته در سال‌های اخیر شاهد درست بودن برخی از شایعه‌های منتشر شده توسط همین منابع ناشناس بوده‌ایم. با توجه به معرفی شدن کنسول دستی نینتندو سوییچ لایت و نزدیک شدن به زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل جدید، انتشار یک کنسول قدرتمندتر و خانگی از سوی شرکت نینتندو دور از انتظار نیست.

شرکت نینتندو و یا منابع معتبر و وابسته به این شرکت، تا به این لحظه هیچ اطلاعاتی از زمان انتشار دنباله‌ی The Legend of Zelda: Breath of Wild را منتشر نکرده‌اند. اگرچه روند ساخت نسخه‌ی اول بسیار طولانی بود ولی با توجه به این که تیم سازنده حالا به بسیاری از زیرساخت‌های لازم دسترسی دارد، نسخه‌ی جدید نباید با چنین مشکلی روبه‌رو شود. به هر حال، اگر شایعات اخیر صحت داشته باشند و بازی برای عرضه در اواخر سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده باشد، هنوز باید حدود یک سال دیگر تا انتشار اخبار بیشتر از این بازی منتظر بمانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *