- دسته‌بندی نشده

شایعه‌: تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part 2 مشخص شد | بهار سال ۲۰۲۰

شایعه‌: تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part 2 مشخص شد | بهار سال ۲۰۲۰

بر اساس اطلاعاتی که به تازگی در دو وب‌سایت ۴chan و Reddit فاش شده است، به نظر می‌رسد استودیوی ناتی‌‍داگ با همکاری سونی در ارتباط با تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part 2 به جمع بندی نهایی رسیده و این بازی بهار سال ۲۰۲۰ رسما عرضه خواهد شد.

بر اساس اطلعات محرمانه‌ی فاش شده، به تازگی چندتن از مدیران بازاریابی شرکت سونی با مدیران و کارگردانان ارشد استودیوی ناتی‌داگ جلسه‌ای را برگزار کرده و طی این جلسه دو طرف در ارتباط با تاریخ انتشار نهایی بازی The Last of Us Part 2 به جمع بندی نهایی رسیده‌‌اند. بر همین اساس بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ (۲۲ می ۲۰۲۰) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. اگرچه این طور به نظر می‌رسد که تیم سازنده‌ی بازی یعنی استودیوی ناتی‌داگ بر این نظر بود که بازی زمستان ۲۰۲۰ منتشر شود زیرا بازی The Last of Us Part 2 هنوز آماده نیست و به زمان بیشتری نیاز دارد تا سازندگان برروی بهبود محتویات بازی، بهبود کیفیت تکسچرها، انیمیشن برخی از شخصیت‌ها و همچنین محیط بازی کار کنند تا نسخه‌ی نهایی یک محصول با کیفیت باشد. در نهایت تیم بازازیابی سونی پیشنهاد داد تا تاریخ انتشار بازی به دقت بررسی شود تا از هرگونه مشکل یا عواقب منفی دز زمینه‌ی بازاریابی بازی The Last of Us Part 2 جلوگیری شود.

بازی The Last of Us Part 2 نسبت به نسخه‌ی اول خود در همه‌ی زمینه‌ها به خصوص روایت داستانی پیشرفت بسیاری داشته و احتمالا طی داستان بازی شاهد اتفاقات غیرمنتظره‌ای خواهیم بود.

در نهایت تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part 2 پاییز امسال به صورت رسمی و عمومی اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *