- دسته‌بندی نشده

سونی به دنبال خرید استودیوی جدید برای پلی‌استیشن ۵ است

سونی به دنبال خرید استودیوی جدید برای پلی‌استیشن ۵ است

در طی تعطیلات آخر هفته شنیدیم که سونی قصد دارد تعداد سازندگان بازی‌های انحصاری برای پلی‌‍استیشن ۵ را افزایش دهد. همان‌طور که اطلاع دارید، نسل بعدی کنسول‌ها در اواخر سال ۲۰۲۰ شروع به کار می‌کند. هیولای بزرگ دنیای بازی‌های ویدئویی در پشت پرده به شدت درحال تلاش برای سال مهم پیش رو است.

در ادامه باید بگوییم براساس گزارشی ژاپنی که توسط مجله‌ی Gamatsu ترجمه شده است، سونی درنظر دارد تا شرکت‌های توسعه دهنده‌ی بازی‌ها را خریداری کند. به عبارت دیگر این کمپانی بزرگ قصد دارد استودیوهای فرست پارتی خود را گسترش دهد. تمامی این فعالیت‌ها از سمت جیم ریان (Jim Ryan) است؛ شخصی که اعتقاد دارد محتوا، بیشتر از قبل اهمیت پیدا کرده‌اند. زمانی که به فهرست عناوین پلی‌استیشن ۴ و موفقیت تجاری آن‌ها نگاه می‌کنید کمی سخت است که بخواهیم با وی مخالفت کنیم.

درحالی که مایکروسافت هم توسعه‌دهندگان زیادی را به زیرمجموعه خود اضافه کرده است، سونی همچنان به خرید استودیوهای قدرتمند برای ساخت عناوین انحصاری خود ادامه می‌دهد. به نظر می‌رسد مایکروسافت از تیم قبلی خود برای نسل جدید استفاده می‌کند اما سونی تصمیم گرفته تا تیمی جدید و قدرتمند را که سازنده‌ی بازی‌های سطح بالا بودند را کنار یکدیگر جمع کند. در ادامه هم باید بگوییم ریان اعتقاد دارد که سونی در طی ۲۵ سال فعالیت در زمینه‌ی بازی‌های ویدئویی تجربیات درخشان و بسیار زیادی را بدست آورده است که به سبب این تجارب می‌تواند موفقیت‌های زیادی را کسب کند.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با افزودن توسعه‌دهندگان جدید به تیم سونی چیست؟ و اینکه به نظر شما این امر چقدر در موفقیت نسل بعد شرکت سونی موثر است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *