- دسته‌بندی نشده

سه شخصیت دیگر به بازی Dragon Ball Z: Kakarot اضافه شد

سه شخصیت دیگر به بازی Dragon Ball Z: Kakarot اضافه شد

تقریبا یک سال تا انتشار بازی Dragon Ball Z: Kakarot باقی مانده است. مدت‌ها است که استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) اطلاعاتی از شخصیت‌ها و محیط این بازی را در دسترس قرار می‌دهد تا بازی‌بازان با آن آشنایی پیدا کنند. امروز هم مطلع شدیم که سه شخصیت قابل بازی دیگر هم در این بازی وجود خواهند داشت که جزئیات بیشتر را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

سری بازی Dragon Ball از زمان قدیم تاکنون برروی کنسول‌های مختلف عرضه شده و عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرده است. Dragon Ball Z: Kakarot نام جدیدترین نسخه‌ی این سری بازی است که اوایل سال ۲۰۲۰ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. جزئیات زیادی از این بازی در مراسم E3 2019 عرضه شد و به نظر می‌رسد که در این نسخه شاهد شخصیت‌های بیشتر و کیفیت بهتری خواهیم بود. گفتنی است که استودیوی بندای نامکو وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده دارد.

ظاهرا Goku تنها شخصیت قابل بازی این عنوان نخواهد بود. بازی‌بازان می‌توانند سه شخصیت با نام‌های Vegeta، Piccolo و Gohan را به عنوان نقش اول و یا دستیار انتخاب کرده و از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرند. همچنین برخی کاراکترها نظیر Chiaotzu، Tien Shinhan، Krillin و Yamacha به عنوان دستیار، شما را در مبارزات همراهی خواهند کرد. هنوز مشخص نیست که شخصیت‌های این بازی چه تعداد خواهد بود. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *