- دسته‌بندی نشده

سرانجام بازی Earth Defense Force 5 برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد

سرانجام بازی Earth Defense Force 5 برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد

بازی Earth Defense Force 5 امروز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و حالا می‌توانید با لشگری از موجودات غول‌پیکر به مبارزه بپردازید.

ناشر بازی Earth Defense Force 5، شرکت D3، اوایل هفته‌ی جاری از تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی رونمایی نمود و امروز از طریق استیم در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. مجموعه Earth Defense Force که در سبک شوتر آرکید قرار می‌گیرد، طرفداران زیادی را طی سالیان اخیر جذب نموده و توسعه‌دهندگان آن در نسخه‌ی جدید به منظور تیراندازی به سمت لشکرهای حجیم بیگانگان، پافشاری می‌نماید. در بازی Earth Defense Force 5 بازی‌بازان با بیگانکان پرایمرز (Primers) که اولین گونه‌ی مشابه با انسان‌ها می‌باشند برای نخستین مرتبه مواجه خواهند شد.

جای نگرانی نیست چراکه حشرات غول‌پیکر و دیگر موجودات عجیب‌الخلقه، هنوز در بازی وجود خواهند داشت و طرفداران قرار است با لشکر عظیمی از آن‌ها مواجه شوند. بازی Earth Defense Force 5 بیشترین تعداد ماموریت و اسلحه را در میان تمام نسخه‌های مجموعه، دارا است. شما می‌توانید ۴ کلاس متفاوت را که هر کدام دارای سلاح و توانایی‌های منحصر بفرد خود هستند، انتخاب نمایید؛ کلاس‌های رینجر (Ranger) و وینگ دایور (Wing Diver) شامل این ۴ کلاس می‌شوند و بازی‌بازان قادر خواهند بود قبل از شروع ماموریت، کلاس خود را انتخاب و تعویض نمایند.

بازی Earth Defense Force 5 دارای محتوایی غنی بوده و برای نخستین مرتبه در سال ۲۰۱۷ میلادی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گشت. امروز شما می‌توانید این بازی را با ۲۰ درصد تخفیف از طیق استیم تهیه نمایید و این تخفیف تا ۲۷ تیر ماه (۱۸ جولای) ادامه خواهد داشت؛ در نتیجه بهتر است به منظور تهیه‌ی بازی Earth Defense Force 5 عجله نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *