- دسته‌بندی نشده

سازندگان Cyberpunk 2077 امیدوار هستند تا احساسات بازی‌بازان را برانگیزند

سازندگان Cyberpunk 2077 امیدوار هستند تا احساسات بازی‌بازان را برانگیزند

پس از اینکه تاریخ انتشار بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 در رویداد E3 2019 مشخص گردید، استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) اطلاعات و جزئیات بیشتری از این عنوان منتشر کرد. چندی پیش، اطلاعاتی در مورد جزئیات شهر Night City و اینکه برای اجرای بازی به بیش از ۸۰ گیگابایت فضای خالی نیاز است، منتشر شد.

به تازگی آقای پاول ساسکو (Pawel Sasko)، طراح ارشد مراحل بازی، در مصاحبه با سایت Gamereactor توضیحاتی در مورد Cyberpunk 2077 ارائه داد. همچنین وی به این نکته اشاره کرد که هدف آن‌ها این است که احساسات بازی‌بازان را برانگیزند. به بیان دیگر آن‌ها قصد دارند بازی‌بازان را به گریه وادار کنند. هنگامی که از ساسکو در مورد اینکه آیا ممکن است در این بازی همانند The Witcher 3 ماموریت‌هایی احساسی ببینیم، سوال شد، وی پاسخ داد:

امیدوارم این طور باشد. به کاری که در حال انجام آن هستیم باور داشته باشید. ما می‌خواهیم احساسات شما را برانگیزیم و به گریه وادار کنیم. راه دیگری وجود ندارد. ما هر کاری انجام می‌دهیم تا بازی‌بازان را جلوی صفحه‌ی نمایش میخکوب کنیم.

در بازی شادی، اشک‌ها، خنده و خشم وجود دارد. ما می‌خواهیم همه‌ی این چیزها را به شما ارائه دهیم، زیرا این چیزی است که ما در حال انجام آن هستیم. یکی از اهداف اصلی من این است که بازی‌بازان را به حرکت و تلاش وادار کنم. همانند این است که آن‌ها به سختی آن را احساس کنند و آن را به شما ارائه می‌دهیم.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین‌ماه ۱۳۹۹ ( ۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *