- دسته‌بندی نشده

زمان برگزاری پنل استودیوی Marvel Games در کامیک‌کان سن‌دیگو ۲۰۱۹ مشخص شد

زمان برگزاری پنل استودیوی Marvel Games در کامیک‌کان سن‌دیگو ۲۰۱۹ مشخص شد

به تازگی شرکت بزرگ مارول (Marvel) از زمان و تاریخ برگزاری پنل‌های خود در کامیک‌کان سن‌دیگو ۲۰۱۹ رونمایی کرده است.

مراسم کامیک‌کان همه‌ساله در شهر سن‌دیگو ایالت کالیفورنیا برگزار می‌شود که شرکت‌ها و استودیوهای بزرگ فیلم‌سازی و بازی‌سازی در آن حضور یافته و با صحبت در رابطه با محصولات جدید و آینده‌ی خود، جزئیات و اطلاعات بیشتری را با دوست‌داران آن‌ها به اشتراک می‌گذارند.

امسال نیز همچون سال‌های گذشته، بخش بازی‌سازی شرکت مارول یعنی استودیوی مارول گیمز (Marvel Games) قرار است در این نمایشگاه حضور داشته و در رابطه با عناوین جدید خود صحبت کند. پنل مربوط به این استودیو در تاریخ پنج‌شنبه ۲۷ تیر ماه (۱۸ جولای) کار خود را در کامیک‌کان سن‌دیگو ۲۰۱۹ به میزبانی آقای گرگ میلر (Greg Miller)، که سابقه‌ی کار در وب‌سایت IGN را دارد آغاز می‌کند.

آقای بیل روزمن (Bill Rosemann) نیز که یکی از اعضای ارشد استودیوی مارول گیمز است، قرار است به همراه چندی از مسئولین این استودیو در رابطه با بازی‌های بعدی آن‌ها یعنی MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order، Marvel’s Iron Man VR و Marvel’s Avengers صحبت کنند.

انتظار می‌رود اطلاعاتی از سه بازی مذکور به همراه جزئیاتی اندک از دیگر بازی‌های استودیوی مارول گیمز در کامیک‌کان سن‌دیگو ۲۰۱۹ منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *