- دسته‌بندی نشده

زمان برگزاری مراسم ویژه‌ی مربوط به سری Granblue Fantasy مشخص شد

زمان برگزاری مراسم ویژه‌ی مربوط به سری Granblue Fantasy مشخص شد

نسخه‌ی غربی یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موجود برروی گوشی‌های هوشمند یعنی Granblue Fantasy هنوز موفق نشده است به محبوبیتی مشابه آن‌چه که در بازار آسیا به آن رسیده، دست پیدا کند. با این حال، به نظر می‌رسد تیم سازنده برنامه‌های زیادی برای این سری دارد. دو نسخه‌ی مستقل از این سری با نام‌های Granblue Fantasy Versus و Granblue Fantasy: Relink در دست توسعه قرار دارند. علاوه بر این، تیم سازنده قصد دارد اطلاعات بیشتری از این سری را اوایل ماه آگوست در اختیار کاربران و هواداران این سری قرار دهد.

تمام تمرکز مراسم The Granblue Extra Fes 2019 که در روز شنبه ۱۲ مرداد ماه امسال (۳ آگوست) برگزار می‌شود برروی این سری فانتزی خواهد بود. علاوه بر انتشار آخرین اخبار و برنامه‌های تیم سازنده برای بازی Granblue Fantasy، حضور بازی مبارزه‌ای Granblue Fantasy Versus در این مراسم نیز تایید شده است.

این مراسم در ساعت ۱:۳۰ دقیقه‌ی بعد از ظهر به وقت ایران آغاز و به مدت ۳ ساعت ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان می‌توانند این مراسم را به صورت زنده و از طریق وب‌سایت‌های یوتیوب (YouTube)، نیکونیکو (Niconico) و پرسیکوپ (Persicope) تماشا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *