- دسته‌بندی نشده

رییس استودیوی پیپل کن فلای از علاقه‌ی خود به ساخت دنباله‌ی بازی Bulletstorm می‌گوید

رییس استودیوی پیپل کن فلای از علاقه‌ی خود به ساخت دنباله‌ی بازی Bulletstorm می‌گوید

بازی Bulletstorm در سال ۲۰۱۱ با همکاری شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly) عرضه شد و با استقبال بسیار خوب منتقدین و بازی‌بازان مواجه شد. این عنوان تیراندازی اول شخص توانست با ارائه‌ی یک گیم‌پلی سریع، سرگرم‌کننده و خلاقانه در کنار گرافیک فنی و هنری خوب، طرفداران این سبک را به خود جذب کند. در سال ۲۰۱۷ نیز یک نسخه‌ی ریمستر از این بازی برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی منتشر شد. با این حال، در طی این سال‌ها خبری مبنی بر عرضه‌ی نسخه‌ی دوم بازی منتشر نشده است.

آقای سباستین وویسیچوفسکی (Sebastian Wojciechowski)، رییس استودیوی پیپل کن فلای، در گفتگو با وب‌سایت Eurogamer در مورد دنباله‌ی Bulletstorm صحبت‌هایی کرده است.

وی اظهار داشت:

این IP در قلب ما جای دارد. ما می‌خواهیم دنباله‌ی این IP را داشته باشیم. این واضح است که از آنجا که این IP متعلق به ماست و برای طرفداران نیز یک عنوان شناخته شده است، بنابراین می‌خواهیم چیز جدیدی در مورد آن انجام دهیم.

با توجه به تمرکز ما برروی بازی Outrider، در حال حاضر هیچ برنامه‌ی فوری برای دنباله‌ی Bulletstorm وجود ندارد. اما اگر ما در استودیو در دراز مدت به بازگرداندن این IP فکر کنیم، بدیهی است که این یک امر بسیار جذاب خواهد بود.

برای تحقق این موضوع، پیپل کن فلای می‌خواهد مطمئن شود که دنباله‌ی Bulletstorm از نسخه‌ی اول گسترده‌تر باشد. در هر صورت، ساخت ادامه‌ی بازی Bulletstorm یک چشم‌اندازی برای دراز مدت است. در حال حاضر استودیوی پیپل کن فلای با همکاری شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) در حال ساخت بازی تیراندازی Outriders است. این عنوان برای عرضه در سال ۲۰۲۰ میلادی و برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *