- دسته‌بندی نشده

رویداد جدید Rainbow Six Siege همراه با ظاهر غرب وحشی

رویداد جدید Rainbow Six Siege همراه با ظاهر غرب وحشی

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) با معرفی رسمی رویداد Showdown عنوان Rainbow Six Siege، شایعات حول محور این رویداد را تائید و به آن‌ها پایان داد.

حدود چند هفته‌ای بود که شاهد درز اطلاعاتی در رابطه با نقشه‌ی جدید و همچنین رویدادی موقت از بازی Rainbow Six Siege بودیم که اشاره به اضافه شدن نقشه و همچنین سلاح‌هایی با ظاهر مرتبط با غرب وحشی بودیم. حال اکثر این اطلاعات و شایعات با معرفی رویداد Showdown توسط شرکت یوبی‌سافت، تائید گشتند.

در این رویداد کاربران با قرار گرفتن در دو تیم و هر تیم با تعداد سه نفر، باید به اشغال نقاط تعیین شده برروی نقشه‌ی جدید این اثر با ظاهری تماما وسترن اقدام کنند. شما می‌توان سه حمله کننده را از کلاس‌های Twitch ،Ash ،Capitao ،Maverick یا Glaz و همچنین سه مدافع را از کلاس‌های Maestro ،Alibi ،Rook ،Kaid یا Caveira برگزینید. در این رویداد بازی‌بازان تنها به دو سلاح BOSG 12.2 و Magnum LFP586 همراه با نشانه و همچنین تبر دسترسی خواهند داشت.

کاربران می‌توانند حتی پس از اتمام این رویداد نیز به همهه‌ی ۳۱ آیتم در موجود در این رویداد از قبیل آیتم‌های ظاهری برای کلاس‌های مورد نظر، دسترسی داشته باشند. همچنین شما با وارد شدن برای اولین‌بار به این رویداد، بسته‌ای رایگان از این آیتم‌ها را دریافت می‌کنید. همچنین جوایزی نیز برای تکمیل چالش‌های این رویداد در نظر گرفته شده است. رویداد Showdown تا تاریخ ۲۵ تیر ۹۸ (۱۶ ژوئیه‌ی ۲۰۱۹) در دسترس قرار خواهد داشت.

Rainbow Six Siege در حال حاضر در اختیار کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار دارد. در ادامه شما را به تماشای تریلر مربوط به این رویداد دعوت می‌کنیم:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P |دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *