- دسته‌بندی نشده

رئیس استودیوی اکزیین: استفاده از تمام قدرت کنسول‌های نسل آینده مدتی به طول خواهد انجامید

رئیس استودیوی اکزیین: استفاده از تمام قدرت کنسول‌های نسل آینده مدتی به طول خواهد انجامید

سباستین توز (Sebastian Le Touze)، رئیس استودیوی اکزیین (Exiin)، توضیحاتی را در رابطه با کنسول‌های نسل آینده ارائه نمود. به عقیده‌ی وی، استفاده از تمام توان کنسول‌های نسل نهم مدتی به طول خواهد انجامید.

مشخصات سخت‌افزاری کنسول‌های نسل نهم توسط شرکت‌های سونی و مایکروسافت تا حدودی مشخص شده است و هردوی کنسول‌های اکس‌باکس اسکارلت و پلی‌استیشن ۵، قرار است پیشرفت‌های چشم‌گیری را از نظر توان نسبت به کنسول‌های نسل جاری داشته باشند. با شروع هر نسل، همواره قدرت کنسول‌ها منجر به ارائه‌ی نوآوری‌هایی در زمینه‌های گرافیکی، انیمیشن‌ها و سرعت بارگذاری شده است ولی ما هرگز استفاده از تمام قدرت این کنسول‌ها را در زمان عرضه‌، مشاهده نکرده‌ایم. سباستین و استودیوی اکزیین که بازی مستقل Ary and The Secret of Seasons را در کارنامه‌ی خود دارا هستند، عقیده دارند که این کنسول‌ها نیز از نیاکان خود مستثنی نبوده و قرار است توان اصلی آن‌ها را بعد از گذشت چند سال مشاهده نماییم. وی در این خصوص اظهار داشت:

در حال حاضر دشوار است که اثرات کنسول‌های نسل آینده را بر شکل توسعه‌ی بازی‌ها توصیف نماییم زیرا هنوز چندان با سخت‌افزار کنسول‌های نسل نهم، آشنایی نداریم. طرفداران عقیده داشتند، جهش از نسل هفتم به نسل کنونی انقلابی خواهد بود ولی واقعیت نظر دیگری داشت و بازی‌های زمان عرضه‌ی این کنسول‌ها، نتوانستند چندان قدرت آن‌ها را به مانند بازی‌های سال‌های اخیر در معرض نمایش قرار دهند. مدتی زمان می‌برد تا ما توسعه‌دهندگان با سخت‌افزار کنسول‌های نسل آینده آشنایی پیدا کنیم و توان قدرتی آن‌ها را کشف نماییم.

سباستین نیز به مانند دیگر توسعه‌دهندگان در حوزه‌ی بازی‌های رایانه‌ای، نظرات و الویت‌های خود را دارا است ولی بدون شک هرگز بازی‌های زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل جاری، نتوانستند قدرت کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ را به مانند بازی‌های God of War و Red Dead Redemption 2 در معرض نمایش قرار دهند. در نتیجه، انکار نظرات سباستین دشوار خواهد بود و برای اثبات این موضوع بایستی تا زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهم، صبر نماییم.

بازی Ary and The Secret of Seasons قرار است در مارچ سال آینده و برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد و هنوز تاریخ انتشار دقیق آن مشخص نشده است. شما می‌توانید توضیحات رئیس استودیوی پلاتینیوم گیمز در رابطه با کنسول‌های نسل آینده را از این نشانی مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *