- دسته‌بندی نشده

ذکر نام بازی Final Fantasy 7 در صفحه‌ی فیس‌بوک اکس‌باکس کاملا اشتباه بوده است.

ذکر نام بازی Final Fantasy 7 در صفحه‌ی فیس‌بوک اکس‌باکس کاملا اشتباه بوده است.

به نظر می‌رسد که بازی Final Fantasy 7 Remake قرار نیست برای اکس‌باکس وان عرضه شود و ذکر نام این بازی در صفحه‌ی فیس‌بوک (Facebook)، کاملا اشتباه بوده است.

بدون هیچ شکی بازی Final Fantasy 7 Remake یکی از مورد انتظارترین عناوین پیش رو است. این بازی در سال ۲۰۲۰ قرار است که برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شود و از همین الان تمامی بازی‌بازان بی‌صبرانه منتظر آن هستند. به تازگی، در صفحه‌ی فیس‌بوک اکس‌باکس، البته به زبان آلمانی، اشاره‌هایی به این بازی شده بود ولی متاسفانه باخبر شده‌ایم که این مورد یک اشتباه بوده و خبری از نسخه‌ی اکس‌باکس وان نخواهد بود.

رئیس بخش بازاریابی اکس‌باکس در بخش آلمان، در توییتر شخصی خود بیان کرده است که این بیانیه تنها یک اشتباه کوچک از تیم بازاریابی بوده و به هیچ وجه صحت ندارد. پس از این اتفاق، پست مربوطه و ویدیوی ان نیز از فیس‌بوک به کلی پاک شده است. بازی Final Fantasy 7 Remake تا کنون به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ در نظر گرفته شده است، ولی امیدواریم که این بازی برای کنسول مایکروسافت و البته پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه شود؛ چرا که این بازی بسیار مورد انتظار و از طرف دیگر بسیار محبوب است و اگر سونی دخالت مستقیم در ساخت این بازی نداشته باشد، می‌توان امیدوار بود که شاهد عرضه‌ی آن برروی اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی نیز باشیم.

Final Fantasy 7 Remake در تاریخ ۱۳ اسفند سال ۹۸ (۳ مارس ۲۰۲۰) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *