- دسته‌بندی نشده

دنیایی وسیع در پس جهان بازی Red Dead Online کشف شد

دنیایی وسیع در پس جهان بازی Red Dead Online کشف شد

رازها و شگفتی‌های بازی Red Dead Online تمامی ندارند و امروز نیز با قسمتی دیگر از بخش‌های پنهان این شاهکار آشنا خواهیم شد.

همیشه رسیدن به مرز‌های یک بازی جهان‌آزاد برای بازی‌بازان لذت‌بخش است؛ به لبه‌ی دنیا می‌رسید و بازی به شما هشدار می‌دهد که «هی… دیگر از اینجا به بعد را ما طراحی نکرده‌ایم…به عقب برگرد و مکان‌های دیگر را جست و جو کن». ولی آیا قضیه با بازی Red Dead Online نیز همین‌طور است؟

گروهی از سازندگان و برنامه‌نویسان از طریق یک گلیچ (Glitch) توانسته‌اند بالاخره از مرزهای بازی Red Dead Online رد شوند و با چیزی گشفت‌انگیز روبرو شده‌اند: دنیا نه تنها تمام نشده است، بلکه پس از مرزهای دنیای Red Dead Online با جهانی به مراتب وسیع‌تر روبرو هستیم! این تیم برای رد شدن از مرزهای جهان Red Dead Online باید برای ساعت‌ها یک کار به خصوص را انجام می‌دادند که البته بسیار دشوار نیز بوده است، با این حال این کار نتیجه داد و اکنون با دنیایی فراتر از Red Dead Online روبرو هستیم!

ما با دنیایی به مراتب خلوت‌تر و البته با کیفیتی پایین‌تر روبرو بودیم. زمانی که به جلوتر رفتیم، کیفیت‌ بافت‌ها کاهش یافت و تکسچرهای بازی تکراری شدند. با هیچ‌گونه نشان از حیات روبرو نبودیم…تنها محیط خالی وسترن. مکان‌هایی بودند که احتمالا طراحی آنان تمام نشده بود و اشکال جالبی را درست کرده بودند. زمانی که برروی یک بلندی قرار می‌گرفتیم، گاهی اوقات زیر پایمان آب بود و گاهی اوقات…هیچی! این محیط بازی به شدت بزرگ و زیبا به نظر می‌رسد. به محیط‌ها و مکان‌هایی رسیدیم که به قدری در مه پوشیده شده بودند که مسیریابی در آن‌ها غیر ممکن شده بود. همچنین محیط آشنای Canyons of Mexico را نیز یافتیم! کاملا طراحی شده با جاده و راه‌های مختلف.

در قسمت زیر می‌توانید تصاویر مربوط به این قسمت را مشاهده کنید.

بازی Red Dead Redemption 2 تنها برای کنسول‌های نسل هشتم عرضه شد و فعلا خبری از عرضه‌ی آن برای رایانه‌های شخصی نیست. نقد و بررسی این بازی در بازگشت باشکوه پادشاه غرب وحشی | نقد و بررسی بازی Red Dead Redemption 2 برای شما عزیزان مهیا شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *