- دسته‌بندی نشده

دموی بازی Fromto منتشر شد

دموی بازی Fromto منتشر شد

تیم سازنده‌ی بازی جدید Fromto امروز از عرضه‌ی یک نسخه‎‌ی دمو برای برای پلتفرم رایانه‌های شخصی خبر داد. جهت آشنایی با بازی و دموی آن در ادامه با ما همراه باشید.

Fromto از سری عناوین جالب و دوبعدی به سبک مسابقه‌ای است که چند وقت پیش از سوی سازندگان معرفی شد. در این بازی شما باید کنترل یک ماشین عجیب را برعهده گرفته و با دیگران به رقابت بپردازید. نحوه‌ی مسابقه برای هر بازی‌باز دشوار است و باید با کمی تمرکز و فکر به آن دست یابد. برخی آیتم‌ها نیز در جریان بازی وجود دارند که سرعت شما را بهبود می‌بخشند. جالب است بدانید که سازندگان در ساخت این بازی از عنوان Ultimate Chicken Horse الهام گرفته‌اند. گفتنی است که استودیوی هداپ گیمز (Headup Games) وظیفه‌ی عرضه‌ی بازی را برعهده خواهد داشت. از طریق این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتر در خصوص بازی پی ببرید.

حال دمویی از این بازی به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است که تنها بخش‌های کمی از نسخه‌ی اصلی را دارد. شما می‌توانید یک رقابت متشکل از ۴ نفر را ترتیب داده و به صورت آنلاین بازی کنید. اگر از دوست‌داران عناوین به این سبک هستید، این دمو را هرگز از دست ندهید. Fromto امسال در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *