- دسته‌بندی نشده

در حال حاضر The Division 2 پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۱۹ است

در حال حاضر The Division 2 پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۱۹ است

گزارش مالی امروز یوبی‌سافت (Ubisoft) اطلاعات زیادی را در اختیار ما قرار داد؛ از سود بالای رایانه‌های شخصی گرفته تا بازه‌ی زمانی انتشار Rainbow Six Quarantine. اما هنوز خبر‌های خوب این شرکت ادامه دارد. جزئیات ارائه شده توسط یوبی‌سافت نشان می‌دهد که از نظر تعداد نسخه‌های فروخته شده، Division 2 پرفروش‌ترین بازی سال جاری است.

یوبی‌سافت اعلام کرد که وضعیت عملکرد فروش The Divison 2 را با بررسی گزارش‌های گروه‌ها و وب‌سایت‌های آماری NPD ،GSD ،GFK، فامیتسو و همچنین معیار‌های داخلی شرکت بدست آورده است.

وضعیت فروش بازی The Division 2 واقعاً عجیب است. اگر به خاطر داشته باشید، کسی پس از عرضه‌ی این عنوان، یوبی‌سافت اعلام کرد که فروش نسخه‌ی کنسولی پائین‌تر از انتظارات بوده، اما با این حال بازی برروی رایانه‌های شخصی عملکردی مشابه نسخه‌ی اول را داشته است. همچنین همان‌طور که می‌دانید، The Division 2 هم‌اکنون به جای استیم، برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار دارد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که این تصمیم سبب شد تا این بازی ۱۰ برابر نسخه‌ی قبل برروی فروشگاه یوپلی یوبی‌سافت فروش داشته باشد.

علاوه بر این، در ماه مارس نیز متوجه شدیم که در منطقه‌ی بریتانیا، فروش اولیه‌ی نسخه‌ی فیزیکی کنسولی The Division 2 تنها معادل ۲۰ درصد نسخه‌ی اول بود. اما علی رغم عملکرد ضعیف برروی کنسول‌های نسل هشتمی، بازی The Division 2 به لطف رایانه‌های شخصی توانست به موفقیت دیگری برای یوبی‌سافت تبدیل شود. اگر این موضوع را در نظر بگیرید، توضیحات امروز یوبی‌سافت مبنی بر سود بالای بدست آمده از رایانه‌های شخصی بسیار منطقی به نظر می‌رسد.

بازی Tom Clancy’s The Division 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. جهت آشنایی بیشتر با این عنوان، پیشنهاد می‌کنیم تا علاوه بر مشاهده‌ی نقد و بررسی ویدئویی و هایلایت بازی، نقد و بررسی متنی آقای محمد آریامقدم تحت عنوان «شکوه فراموش شده، ابرقدرت سقوط کرده» را نیز مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *