- دسته‌بندی نشده

دریای تنهایی | نقدها و نمرات بازی Sea of Solitude

دریای تنهایی | نقدها و نمرات بازی Sea of Solitude

سرانجام نقدها و امتیازات بازی Sea of Solitude منتشر شدند. بر اساس نقدهای منتشر شده، به نظر می‌رسد با یک عنوان نسبتا خوبی روبه‌رو هستیم.

بازی Sea of Solitude با همکاری شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیوی جو-می گیمز (Jo-Mei Games) ساخته و منتشر شده است. این بازی داستان سفر دختری تنها به نام Kay را روایت می‌کند که بنا به دلایلی به یک موجود عجیب تبدیل شده است. وی باید در یک شهر متروکه با هیولاهای مختلفی روبه‌رو شود. این عنوان اکشن ماجراجویی از نظر طراحی هنری بسیار جالب و منحصر بفرد است. همچنین گیم‌پلی بازی شامل مبارزات و پلتفرمینگ (سکو بازی) است.

در قسمت زیر می‌توانید نقدها و امتیازات بازی را مشاهده بفرمایید.

The Game Machine: 9/10

Sea of Solitude یک بازی در مورد رنج و نوع‌دوستی، روشنایی و تاریکی، خطاهای وحشتناک و آموزه‌های شجاعانه است. ساخته‌ی استودیوی جو-می گیمز بدون شک یک بازی با ارزش است.

God is a Geek: 9.5/10

Sea of Solitude یک داستان قدرتمند در مورد تنهایی است و توسط یک استایل هنری زیبا ساخته و پرداخته شده است.

IGN Italy: 8.5/10

Sea of Solitude یک سفر شخصی به تاریک‌ترین مسیرهای موجود ماست. می‌تواند یک تجربه‌ی دردناک باشد، اما در نهایت می‌توانیم یک پیام دلگرم‌کننده از این بازی پیدا کنیم: همدلی همه‌ی ما را نجات خواهد داد.

JeuxActu: 7/10

Sea of Solitude یک بازی با اتمسفری ویژه است بازی‌بازان را به یک دنیای بسیار خاص، با موسیقی‌ها و استایل‌های هنری بسیار خوب وارد می‌کند. اما از سویی، طراحی مراحل بازی خسته‌کننده است.

Gamespot: 7/10

گیم‌پلی بازی در بهترین حالت قابل قبول و در بدترین حالت خسته‌کننده است. اما با این حال این عنوان یک تجربه‌ی ارزشمند خواهد بود.

IGN: 6.5/10

Sea Of Solitude به شما یک دنیای زیبا و داستان جذاب را ارائه می‌دهد اما گیم‌پلی بازی نمی‌تواند به اندازه کافی این مارجراجویی را تکامل دهد.

بازی Sea of Solitude در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *